התאמה אישית של קופה לעסק קטן

גם אם החנות שלך מאד קטנה, ומטפלת במעט לקוחות קבועים, הצורך שלך ביכולת לסלוק אשראי רב מהנדמה. לקוחות רבים, כולל המעטים שבבית העסק שלך, היו מאד רוצים לשלם את מה שהם צריכים באשראי, שכן לרוב הישראלים אין באמת עתודות מזומן, ורובם מתנהלים באשראי. מציאות זו הביאה את כרטיס האשראי להיות מוצר פופולרי מאד בשוק, ולכן אם ידעו שיש לך בחנות קופה לעסק קטן הסולקת גם כרטיסי אשראי תפוקת המכירות שלך צפויה, ככל הנראה, לעלות.
 

בחירת קופת מחשב מומלצת

אנו ממליצים לבחור קופת מחשב עם מסך מגע מכמה טעמים. ראשית, בעסקים בהם ההקלדה צריכה להתבצע מהר כמו מרכולים, גלידריות וכד' – הקופה הזו מאפשרת מקסימום יעילות. עובדים חדשים כמעט לא יצטרכו הכשרה משום שאת התפריטים רואים בעברית, מסודרים בחוכמה ומאפשרים לכל אחד להתמקצע במהירות בתפעול המכשיר. שנית, הקופה נחשבת לבעלת ביצועים מהירים מאד, מעבר למסך הבא, כולל למסך אישור הטרנזקציה, במקצבים שעוד לא נראו במכשירים קודמים. שלישית, הממשק הגרפי היפה והמתוחכם לא משאיר מקום לביצוע טעויות בקרב העובדים. רביעית, הקופה חוסכת מקום על השולחן, היא קטנה, קומפקטית עם מסך 12 אינץ' הכוללת מדפסת אינטגרלית.
 

הסוף להקלדה – התחלת ההתייעלות שלכם

כאשר הקופה לעסק מתופעלת מהמסך ולא מהמקלדת, ההתייעלות היא מקסימלית. אינכם צריכים "להילחם" בכפתורים שנשחקו והתוצאות מתקבלות במהירות. הדפסת פלט כמו דו"ח X או Z נעשית הרבה יותר קלה ונגישה. 
 

יתרונות נוספים של הקופה הרושמת

תוכנה לקופה ממוחשבת עם גרפיקה מדהימה המאפשרת התמצאות קלה במסכים, אפשרות לחיבור סורק ברקוד, אפשרות לחיבור משקל דיגיטלי, אפשרות לחיבור מצלמת אבטחה. הקופה מתפקדת גם כשעון נוכחות לעובדים וקולטת כרטיסים כמו מועדון כרטיס נטען והטבות מסוג סודקסו ותן ביס. 
 

שיפור במערך המכירות מרגע הטמעת הקופה

קופת מחשב אשר מוטמעת בבית עסק גורמת לנסיקה במספר הלקוחות הכולל. קופה לעסק קטן יכולה בקלות למשוך אליו עוד לקוחות ולגרום לו לגדול בקצב מהיר ממה שאנשיו סברו. לכן, אם עוד אין לכם קופה ממוחשבת, הכינו את השולחן ותקשורת אינטרנטית והכשירו אותו  לקופה עם תקשורת לקבלת כרטיסי אשראי. כמובן לאחר ששגרתם הסכם עם חברת האשראי, ופתחתם מנוי סליקה בחברות האשראי, תגרום לתמורות בלתי יאומנו בענף המכירות בסיכוי גבוה.
 
 

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808