כיצד מומלץ לבחור קופת מחשב לחנות שבחזקתכם?

קופה רושמת היא אחד הכלים המשמעותיים שיהיו לכם בבית העסק. בשנים האחרונות, ההעדפה לקנות באשראי מקבלת משנה תוקף, ולכן קופת מחשב היא צורך חיוני בכל בית עסק. בשביל להשתמש בה הלכה למעשה, תצטרכו לפתוח מנויי סליקה בחברות אשראי ולהגיע עמן להסדרי תקבולים, שישולמו לכם בכל 2 לחודש על ידיהן. לאחר מכן, תוכלו להצטייד בקופה הממוחשבת, להתקין אותה, להתחבר לחברות האשראי ולהתחיל לעבוד. קופת מחשב מומלצת במיוחד שהיא קופת מסך מגע.

מדוע לבחור בקופת מסך מגע?

קופת מסך מגע היא מהבודדות שיש בהן גם ביצועים מאד מהירים, גם תוכנה גרפית נוחה ומעוצבת, גם קומפקטיות בהפעלה ובעיצוב של המכשיר עצמו, וגם אפשרויות ליישם המון פונקציות בו זמנית, תוך חיבור מכשירי USB שונים כמו משקל קופה, סורק ברקוד, מצלמת אבטחה וכד'.

כיצד נקבע את גודל המסך של הקופה?

גודל המסך צריך להיות ביחס לרזולוציה שמפגינה התוכנה בעמודיה. התוכנה מכילה פונטים בגדלים שונים,  מסך קטן למי שרואה מספיק טוב ומסך גדול יוכל להיות יותר נוח בעבודה. במכשיר מסוג קופת מסך מגע מאפשר לכם צפייה מעולה עקב התאמת הפונטים בגודל ובצבע לאיכות הראיה שלכם.

אלו יתרונות יש לקופה ממוחשבת מלבד סליקה באשראי?

התנהלות עם כסף מזומן, התנהלות עם כרטיסי הטבה כמו סודקסו ותן ביס, כרטיס נטען, התנהלות עם כרטיסי עובדים ושימוש כשעון הנוכחות שלהם ועוד. הקופה למעשה אינה רושמת רק כסף אלא כל שווה כסף או תמורה כלכלית אחרת שהתקבלה או נלקחה בהקפה מהעסק. הוצאת דו"ח X ודו"ח Z נעשית בקלות רבה.

תמיכה מלאה של היבואנים

אנו מספקים תמיכה מלאה לכל סוגי הקופות הרושמות. קופת מסך מגע, קופה עם כפתורים ו- LCD, וכד'. קופת מחשב מאד קלה לתפעול, אבל אם התקשיתם בהתקנה ובחיבור לחברת האשראי, אנו מעניקים שירות מלא עד להצלחת הפעלת המוצר. התמיכה הטלפונית או האינטרנטית שלנו זמינה לכל עוסק ביעילות ובקלות בשליטה מרחוק. אם אתם זקוקים למכשיר סליקת אשראי איכותי, קופה רושמת ממוחשבת קומפקטית עם מסך מגע היא הפתרון בשבילכם! קופת מסך מגע מיישמת מגוון תמורות בעסק ומייעלת את תהליכי הסליקה.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808