כיצד נבחר קופה כוללת כרטיסי אשראי לבית העסק?

במאמר זה אנו לא ממליצים לכם על שיטת בחירה או על מדריך לבחירת הקופה, אלא פונים ישר למוצר המוביל ללא צל של ספק: קופה רושמת עם מסך מגע. מכשיר זה הנו קופה כוללת קבלת כרטיסי אשראי, הטבות (כמו חברות הסעדה סודקסו ותן ביס), כרטיסי עובדים, ועוד. קופות רושמות לא מתחברות/מתממשקות  לחברות אשראי, אלא רק באמצעות מסוף נפרד ולכן קבלת אישורים אורכת זמן. עם קופת מחשב זו ההליך נעשה בקלות יתר, ותשובה מהמסוף מהעברת הכראיס המגנטי ניתנת מאד מהר.

הגרפיקה

הקופה כוללת תוכנת מיצג גרפית מהממת, מרובת צבעים ועם פונטים גדולים וברורים. הגרפיקה בתוכנה של הקופה היא אחד הפלאים הגדולים בענף, משום שגם עוסקים וותיקים טוענים שהם "התמכרו" למראה החדש ומעדיפים אותו פי כמה מהמראה הישן שהתבסס על LCD עם צג ירוק של 2 שורות. קצב ריענון המסך מהיר, כמעט כמו של מסכי טלויזיה עם מאיצים גרפיים מהירים.

הביצועים

זו אחת מהקופות הרושמות הממוחשבות המהירות שיצא לנו להכיר. ביצועיה מהירים, ומאפשרים מעבר ממסך למסך בקלות. גם השהייה במסך קבלת כרטיס אשראי לא אורכת זמן. תשובה מחברת האשראי מתקבלת מיד, בהמתנה של לא יותר משתי שניות.

הסליקה

הסליקה מתבצעת במהירות וביעילות באמצעות "גיהוץ". קופה כוללת כרטיסי אשראי וכרטיסי הטבות מאפשרת לכם לסרוק בקלות כל כרטיס מגנטי ולהשתמש בו על פי ההנחיות שאתם מכירים: העברת כרטיס עובד, העברת כרטיס הטבה וסליקת אשראי.

החיבורים

במסוף של הקופה – חיבורי USB רבים אליהם ניתן לחבר משקל קופה, סורק ברקוד, מצלמת אבטחה, ואפילו  מסך תצוגה נוסף, הקופה הממוחשבת עובד עם האביזרים הללו במקביל וגורמת להם להגיב מהר ובזמן אמת.   

היתרונות העסקיים שלך

קופות רושמות ממוחשבות מהוות פתח להיווצרות מעגל לקוחות חדש. לקוחות רבים יוקירו לכם תודה שאפשרתם להם לשלם באשראי ויחזרו שוב. בנוסף, קופת מחשב קלה מאד לשילוב עובדים חדשים ליד הקופה בשל הפונקציות שניתן ליישם בה בקלות. היתרונות, אם כן, הם גם ריבוי ערוצי תשלום וגם פתיחת פתח להיווצרות לקוחות נוספים מולך בדלפק.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אל חברת ג'יי.פי טרייד קופות רושמות!

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808