למה כדאי לרכוש קופה כוללת כרטיסי אשראי?

בעידן המודרני בו אנו חיים כיום כל עסק חייב לאפשר ללקוחות לבצע רכישות בכל אמצעי התשלום וכמובן לאפשר ביצוע תשלום גם באמצעות כרטיס האשראי. היום פחות ופחות אנשים מסתובבים עם כסף מזומן, במיוחד לא בסכומים גבוהים, ורבים משלמים על הרכישות באמצעות כרטיס אשראי. לכן, היום רבים מבינים כי קופה כוללת קבלת תשלום בכרטיסי אשראי היא כבר לא מותרות אלא צורך מהותי וחשוב מאוד לכל בית עסק.

כמובן, היום ישנו היצע רחב מאוד של קופות ולכן לפני שאתם רוכשים את הקופה הראשונה שאתם מוצאים עליכם לבדוק אותה היטב ולבחון את ההתאמה לצרכים של העסק שלכם כולל קבלת תשלום בכרטיס אשראי.

ניהול מלא של העסק, קופה כוללת, הכל ביחידה אחת.

קופה כוללת כרטיסי אשראי מאפשרת לכם לנהל את כל ההיבטים של העסק במקום אחד. קופה מקצועית ומתקדמת כוללת מגוון רחב של פונקציות כמו ניהול מלאי, ניהול עובדים, הזמנות ומכירות, מועדון לקוחות, תזרים מזומנים, תשלום בהקפה, קבלת דוחות מפורטים בקליק ועוד מגוון רחב של אפשרויות נוספות.

לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מנהלים את העסק שלכם בצורה טובה ונכונה, העדיפו לבחור קופה כוללת כרטיסי אשראי מתקדמת אשר מאפשרת לכם לנהל את כל העסק במערכת אחת וכך לפקח על העסק בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר מסודרת.

מסך מגע - האם זה משמעותי ?

היום ניתן לראות יותר ויותר קופות ממוחשבות אשר פועלות עם מסך מגע. רבים בטוחים כי מדובר בפונקציה שאינה משמעותית ומייקרת את המחיר של הקופה, אך זה לא ממש נכון. קודם כל, היום קופות בעלות מסך מגע אינן יקרות באופן משמעותי לעומת קופות אחרות, וגם אם כן, הפער במחיר לא מגיע בגלל מסך המגע אלא בעיקר בשל הפונקציות שמציעה הקופה והתכונות הפנימיות שלה.

בנוסף, עבודה עם מסך מגע הינה פשוטה וקלה יותר. ניתן למצוא את כל סוגי הפעולות על המסך ובהקשה עם האצבע מתבצעת הפעולה בקלות, מדובר ביתרון חשוב שלא כדאי לוותר עליו.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808