מאמרים בנושא קופות רושמות, קופות ממוחשבות

שירות אדיב והתמודדות עם ספקים בזמני לחץ הם בין הדברים הקשים ביותר לכל בית עסק, ולרוב הם יקבעו אם הוא יצליח או יכשל. קופות רושמות נחלצות להצלה גם בנושא זה, ודואגות לקשר שוטף עם הספקים ועם הלקוחות, על מנת שבית העסק יוכל לנהל במהירות ויעילות את יחסיו, לשמור על חזות רגועה ולשדר ש"הכול תחת שליטה". קופות רושמות מאפשרות להתייחס לכל לקוח באופן אישי ואינדיווידואלי ע"י זיהוי הרגלי הקנייה שלו, ומידע אישי שהוא מסר לעסק. כאשר מדובר במקום בו נדרש זיהוי, למשל מכון כושר או מכון יופי או מספרה, קופות רושמות יכולה גם להציג את תמונת הלקוח על מנת לזכור את דמות הלקוח כמו גם לאשר או לדחות את כניסתו.

קרא עוד...

כמעט ואין בית עסק כיום שאינו רוצה להגדיל את קהל הלקוחות שלו, ככל שיהיו לו יותר לקוחות מן הסתם הוא ירוויח יותר כסף. אולם לא תמיד מבינים את התמונה השלמה שבה יש צורך להשתמש באלמנטים שונים ותוספות לעסק על מנת שתוכלו לתת מענה טוב יותר עם אפשרויות נרחבות יותר ללקוחות שלכם. קופה עם סליקת כרטיסי אשראי היא אחת הדרכים לעשות זאת. קופה עם סליקת כרטיסי אשראי מאפשרת לכם לתת מענה ללקוחות מהדור החדש, אלו לקוחות שלרוב לא מחזיקים מזומנים בכיס אלא משתמשים בכרטיס אשראי על מנת לשלם עבור הצריכה שלהם.

קרא עוד...

מלבד ספירת מלאי ויצירת מודלים כלכלים לעסקים, קופה רושמת מתקדמת גם מנהלת חשבונות של עסקים רבים. היא עושה זאת על ידי קישוריות מרובות שלרוב מתאימות לבית העסק השונה. כיום, בתי עסק רבים בוחרים לחסוך את העלויות הכבדות של העסקת מנהלי חשבונות, ולהשתמש בניהול החשבונות של קופה רושמת, כדי להשאיר את העסק שלהם מתפקד. ניתן לומר, כי היא הגיעה לדרגה של מחשב קטן, מכיוון והיא משתמשת גם בדיאגראמות ובדרכים שונות באקסל ובוורד ליצור כלים יותר טובים להבנת המצב ע"י בעל העסק. הרי בכדי שהעסק יתפקד עליו לדעת מה קורה בו בכל רגע נתון.

קרא עוד...

כל עסק כיום צריך קופה רושמת בין אם הוא עסק גדול או קטן, בין אם הוא מוכר ללקוחות פרטיים או לסיטונאים, בכל ענף ובכל היקף קופה רושמת היא הכרחית.כאשר אנחנו נמצאים בשלב התכנון של העסק החדש שלנו עניין הקופה רושמת עולה כמעט בהתחלה. חשוב להבין מה אנחנו צריכים ומה יש בשוק להציע לפני הבחירה הסופית. ראשית יש להבין מה ההבדל בין סוגי הקופות העיקריות והכוונה היא ההבדל בין קופה רושמת לקופה ממוחשבת, מה כל קופה נותנת ומציעה מבחינת הפעולות שלה.

קרא עוד...

עד לא מזמן פתיחת עסק הייתה כרוכה בלא מעט פעולות וארגונים, גם כיום זה אולם חלק נכבד מהארגון והניהול נופל על קופה רושמת. קופה רושמת הפכה להיות מרכז העניינים, כל מערך הניהול של המכירות, המלאים והעובדים סובב סביב קופה רושמת.

קרא עוד...

קופות רושמות הפכו להיות אחד הפרטים החשובים ביותר בהקמת עסק. קופות רושמות נותנות מענה לכלל העסקים באשר הם אין זה משנה אם אנחנו משרתים לקוחות בודדים או סופרמרקט עם 20 עמדות קופה. קופות רושמות הפכו עם השנים להיות מוצר חובה בכל בית עסק. על מנת להקל על העבודה ולייעל את העבודה מול הלקוחות ניתן לחבר לקופות רושמות ציוד היקפי. הציוד נותן מענה מהיר ונוח על מנת לשדרת את הלקוחות. בין שאר הציוד לקופות רושמות נכללים מדפסת תרמית, קורא כרטיסים מגנטיים, קורא ברקודים, משקל אלקטרוני ועוד. לא תמיד חייבים את כל הציוד או חלקו הכול תלוי בצורך, לכן יש סוגים שונים של ציוד היקפי שחלקו הינו חובה וחלקו הינו מותרות.

קרא עוד...

פותחים עסק חדש?, סביר להניח כי אתם צריכים גם קופה ממוחשבת מכיוון שכיום מאוד קשה לנהל ולקיים עסק ללא קופה ממוחשבת. רק בזכות קופה ממוחשבת תוכלו לנהל ולהתנהל בצורה נכונה ואיכותית. בעזרת קופה ממוחשבת תוכלו לא רק למכור אלא גם לנהל מלאים, מועדוני לקוחות, מבצעים ומערכי שיווק שיעזרו לכם במינוף ודחיפת העסק שלכם קדימה. מגוון האפשרויות שיש לקופה ממוחשבת הוא כמעט ולא מוגבל מכיוון שהבסיס שלה הוא מחשב לכל דבר ועניין.

קרא עוד...

הביטוי עצמאות כלכלית הינו ביטוי חזק ובעל עוצמה, להיות בעל עצמאות בכלל ובעל עצמאות כלכלית הינו מהלך שלא כל אחד יכול לו, אולם אין כמו להיות בעל עסק עצמאי, אדון לגורלך, להיות עצמאי ואחראי על כמות ההכנסות וההוצאות.

קרא עוד...

חברות בוטיק נותנות מענה טוב יותר לעסקים קטנים

כל עסק חייב לדווח על הכנסותיו, זה החוק במדינת ישראל, הדיווח יכול להיות בכמה צורות כאשר לרוב הנפוצות שבהן הם או על ידי ניירת, כלומר רישום חשבוניות וקבלות ידניות או על ידי קופה ממוחשבת. אין זה משנה אם העסק שלכם גדול ומרושת או חנות שכונתית קטנה הדיווח הינו אחד לכולם כאשר ההבדל הוא בהיקפים של העסקאות הן מבחינת הכמות והן מבחינת הסכומים.

קרא עוד...

לפני שהן עוזרות לכם לעשות סדר בכספים שלכם, קופות רושמות גם עולות כסף. כמו בכל שטח, חלקן עולות יותר וחלקן פחות, הכול שאלה של כמה אתם מוכנים להשקיע בניהול בית העסק שלכם. קופות פשוטות יכולות אמנם להתאים לעסק קטן, אבל לעסקים גדולים, מפעלים וכדומה, רצוי לרכוש קופות רושמות בעלות פונקציות מרובות בכדי "לישר קו" עם הדרישות של הלקוחות ושל העסק עצמו כאשר הוא מתעתד לצמוח ולהתפתח. עדיף לרכוש קופות רושמות שהן "קצת מעבר" ביחס לגודלו של העסק ולא להחליף את כולן בבת אחת כאשר זה יידרש או גרוע מכך, להתרוצץ אחר תיקונים ידניים שנעשו על מנת להשלים את החסר.

קרא עוד...
 

עם התקדמות הכלכלה והתיעוש במאה שעברה, התקדמו גם הטכנולוגיות המשרתות אותם. כמו בתחומים אחרים, גם בעסקים גדולים וקטנים, נרתמה הטכנולוגיה על מנת להקל על בעלי העסקים, ובכדי להעניק ללקוחות שירות יעיל יותר. קופה רושמת היא לא המצאה של המאה שעברה, היא הומצאה ע"י ג'יימס ריטי, רק בסוף המאה ה-19 אבל מאז ועד היום היא מוסיפה להשתכלל ולהוות כלי מפתח בעסקים השונים.

קרא עוד...

מלבד קיצור משך התור בדרך לקופה ותחושת אווירה נעימה יותר בבית העסק, קופה רושמת מאפשרת הענקת הטבות והקלות שונות לצרכן, שבסופו של דבר משתלמות גם לבית העסק כמובן. לא רק בחנויות בגדים, אלא אפילו במכולות, לעתים עורכים מבצעים והנחות שיכולים להקל על חישוב המוצרים במחירם החדש, והימנעות מיצירת אי נעימות כזו או אחרת. מבצעים הם הדרך האטרקטיבית ביותר למשוך קהל קונים ולהגדיל את המכירות, והטבות קבועות הן הדרך הטובה ביותר לשמר את ציבור הלקוחות שכבר הספיק בית עסק לאגור. קופה רושמת עוזרת לבית העסק לעשות זאת גם מבלי לזכור את שמו של פלוני כזה או אחר.

קרא עוד...

הלקוחות של היום אינן הלקוחות של פעם, יש להם כוח קניה, כוח דרישה וכוח השפעה על המוצרים ועל העסקים. בד בבד עולם העסקים שלנו צועד קדימה ללא הרף, אין זה כלל משנה מה העסק שלך מי מאחוריו ובמה הוא עוסק, תמיד יש משהו חדש יותר או טוב יותר. וכמו שהעסקים מתקדמים ומתפתחים כך גם הלקוחות.

קרא עוד...

לא רק קלות ההפעלה של קופות ממוחשבות אלא גם התחזוקה חשובה

קופות ממוחשבות כבר מזמן הפכו להיות אלו שמכתיבות לנו את ההתנהלות מול הלקוחות. הן הפכו להיות מעין מנהלות לבית העסק שלנו, בקופות ממוחשבות אנו מצד אחד מנהלים מלאי, מכירות ואת הלקוחות עצמם ומצד שני יש גם צורך בתחזוקה שוטפת על מנת שהן ימשיכו לתת לנו מענה כשצריך.

קרא עוד...

כל עסק מבוסס על 3 עקרונות בסיסיים, הראשון הוא כמובן המוצר אותו מוכרים, צריך שתהיה דרישה עבורו, השני הוא הניהול, עם ניהול טוב העסק עובד טוב יותר ואילו העיקרון השלישי הוא השיווק. לרוב המשקל מתחלק על 3 היסודות מכיוון שאם יש מנהל מצוין, ומוצר מעולה אך אין שיווק אז לא תתבצע עסקה, כך גם עם שיווק מעולה ומוצר נהדר ללא מנהל טוב ובטוח שעם מנהל מצוין ושיווק איכותי ללא מוצר גם לא תתקיים עסקה. כך ש"חוק המשולש" תקף כאן ובגדול. על מנת לתת מענה לצרכים הללו צריך קופה ממוחשבת. קופה ממוחשבת נותנת מענה על 2 מיתוך ה 3 כאשר כל הנוגע למוצר עצמו או למוצרים עצמם אינו קשור לקופה ממוחשבת. קופה ממוחשבת תפסה חלק נכבד בבית העסק באשר הוא, בין אם זה חנות מכולת או סופרמרקט ענקי, ספר או רשת חנויות בגדים.

קרא עוד...

מי לא חושב או חולם על הקמת עסק עצמאי, בין אם זו חנות מכולת או מספרה, או אפילו רשת של מסכים לתיקון רכב סביר להניח כי הרבה חשבו על כך או עדיין חושבים. אך לא כל אחד  שיש לו רעיון או רצון להקמת עסק מקים אותו מכיוון שיש לא מעט מעצורים בדרך, ותאמינו לי שהאחרון שבהם הוא המימון.

קרא עוד...

אם אתם לפני פתיחת עסק חדש, כדאי שתבחרו קופה לחנות שתהיה איכותית, אמינה וקלה לתפעול שתיתן לכם גב חזק לתפעול השוטף של העסק.
כמו כן עליכם להתאים את הקופה לסוג העסק, בין עם זו תוכנה למספרות או קופה לחנות, עליה להתאים לצרכים שלכם. 
לטובת העניין, לפניכם מדריך מונחים בסיסי הקשור לתחום קופות רושמות. כדאי להכירו, בייחוד למי שחדש בתחום. וזה רק על קצה המזלג... 

קרא עוד...


אתם מחפשים קופה רושמת להשכרה? פתחתם עמדת מכירה? הגעתם למקום הנכון!

ג'יי. פי. טרייד מציעה פתרונותמתקדמים לתפעול עמדות מכירה, אצלנו תמצאו קופות רושמות להשכרה או קופה רושמת יד שנייה המתאימות למגוון עסקים ועמדות מכירה.

אנו נותנים שירות של השכרת קופות רושמות למגוון מטרות ונלווה אתכם עד שתמצאו את הקופה המתאימה לכם ביותר.

זכרו, השכרת קופה רושמת איכותית מבצעים רק במקום אמין שיוכל לתת לכם את התמיכה הנדרשת.

פרטים נוספים על קופה רושמת >>
קרא עוד...


ג'יי. פי. טרייד מציעה פתרונות תוכנה לניהול חשבונות. בלב ליבו של העסק ישנה תוכנה לניהול עסק שאמורה להקל על כל התחום של ניהול קופה. אנו מציעים לכם תוכנת ניהול עסק פשוטה ויעילה.

קרא עוד...

לכל עסק יש צורך בניהול העסקאות שלו, הניהול משרת 2 מטרות עיקריות כאשר הראשונה היא כמובן החובה של כל בית עסק לבצע רישום מסודר ומדויק על כלל העסקאות. המטרה השנייה היא למעשה יותר עבור העסק עצמו וההתנהלות שלו מול הלקוחות שלו. קופה רושמת כיום היא הרבה ממה שנו מכירים או זוכרים מימים עברו, קופה רושמת למעשה הינה על תקן מנהל נוסף בעסק. בעזרת קופה רושמת אנו יכולים לתת שירות טוב יותר ללקוחות שלנו על ידי כך שהזמן בו הלקוח " מעוקב " בעמדת הקופה מתקצר משמעותית ועל ידי כך שאנו למעשה יכולים להתנהל טוב יותר כאשר הלקוח עומד מולנו. היתרון הגדול שיש לנו כלי עבודה שזוכר ומאפשר לנו להציע הצעות מפתות ללקוחות שלנו מהווה יתרון גדול בתהליך המכירה והמכירה שאחרי.

קרא עוד...

שאלתם את עצמכם פעם מה צריך בשביל שעסק יעבוד כמו שצריך?, מוצרים טובים?, מיקום טוב?, תקופה נכונה לשיווק?, שיווק כזה או אחר? ועוד עשרות שאלות שאף תשובה עליהן לא תיתן לכם את המענה האמתי לשאלה: "מה צריך בשביל עסק שיעבוד כמו שצריך!". ובכן עד שתהיה תשובה נחרצת סביר להניח שהרבה עסקים ידשדשו בין כל הניסיונות לענות על השאלות יחד, אולם כדאי מאוד שכבר בתחילת הדרך שלכם בעולם הזה של עסק, מוצרים ומכירות תכירו את הכלי החזק ביותר עבורכם הלו הוא קופה ממוחשבת.

קרא עוד...

קופות רושמות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מבית העסק, מכל עסק. היתרון שבשימוש בקופות רושמות הוא העובדה שאנו עושים לעצמינו סדר והיגיון בכל הקשור לעסק שלנו ולהתנהלות שלנו בו. קופות רושמות כיום הן הרבה מעבר למכשיר שמחשב את העודף ללקוח, קופות רושמות מאפשרות לנו להתנהל באופן מלא ומסודר מול הלקוח, מול העובדים ומול העסק עצמו.

קרא עוד...

קופות ממוחשבות הן הרבה מעבר למה שהיה נהוג לחשוב עד לא מזמן, קופות ממוחשבות הן מרכז הפעילות של העסק, יש שידמו אותן ללב הפועם. ממש לא משנה אם אתם בעלי עסק קטן או רשת חנויות ענפה, קופות ממוחשבות הפכו להיות הכלי היחידי הבלתי מעורער שמאפשר לכם ניהול תקין ואיכותי של העסק שלכם. אם בעבר היחסית לא רחוק שימשו קופות ממוחשבות למניעת גנבה של עובדים או טעויות חישוב הרי שכיום קופות ממוחשבות הן הפתרון המושלם לניהול עסק על כל מרכיביו החל מההתחשבנות מול הלקוחות, ניהול מלאי העסק, ניהול ספקים, ניהול שעות עבודה והפקת דוחות להנהלת חשבונות.

קרא עוד...

קופה רושמת כיום נמצאת בכול בית עסק, אין זה משנה אם הוא עסק קטן או עסק גדול, בין אם הוא עסק עצמאי או חלק מרשת ענפה עם סניפים רבים, קופה רושמת היא בסיס לכל עסק מסיבות רבות, כאשר ניהול וסדר הן מהבולטות שבהן. אז השאלה הנשאלת היא מי היא אותה קופה רושמת, מי צריך אותה ולמה צריכים אותה.

קרא עוד...

קופה ממוחשבת הפכה בשנים האחרונות להיות אחת מאבני היסוד בהקמת העסק, לא עוד קופה שמחשבת עודף ללקוח, היום קופה ממוחשבת ממש מנהלת את העסק והרבה מעבר לכך. היתרון הבולט שיש לקופה ממוחשב הוא שניתן להתאים אותה לכל סוג של עסק. ההתאמה של קופה ממוחשבת לסוג העסק מייעלת את העבודה בתוך העסק ומחוצה לו והכוונה היא לעבודה מול הלקוחות. יתרון נוסף בולט שיש לעבודה עם קופה ממוחשבת הוא שבמידה והשימוש הוא ברשת קמעונאית או סיטונאית הרי שיצירת הקשר בין עמדות הקופה הינו קל מאי פעם.

קרא עוד...

קופות רושמות כבר מזמן אינם אלו שהיו לפני שנים, המקור של קופות רושמות נבע מצורך למנוע גנבה ולבצע בקרה על העובדים, הקופה הראשונה כלל לא הייתה רושמת אלא הייתה מצלצלת כאשר מגירת הכסף הייתה נפתחת, מאז ועד היום חלו שינויים רבים כאשר כל דור יצר קופות רושמות מתקדמות יותר ומותאמות יותר לצרכים היום יומיים של העסקים השונים.

קרא עוד...

ניהל העסק הוא הרבה יותר מאשר מכירת המוצר או החלפת תקול באחר, ניהול עסק כיום כולל מעקב לקוחות, מעקב חשבונאי שכולל את חישובי ההוצאות, ההכנסות, ניהול מלאים וניהול עובדי העסק. כל אלו ואף יותר מאוד קשים למעקב וניהול, אולם על מנת לייעל את ההתנהלות הזו ולהקל על בעלי העסקים בעניין הרי שכיום אין עסק שאין בו קופות ממוחשבות.

קרא עוד...

בחירת קופה לעסק מחייבת בחינה רצינית ושיקול דעת על מנת שאכן הקופה שתבחרו תתאים לצרכים ולאופי העבודה שלכם. אולם לא אחת אנו מבינים כי קבלת תשלום על מכירה לא תמיד נעשית במזומן או צ'קים אלא יש את עניין כרטיסי האשראי ואם אנו רוצים לתת מענה על כל אפשרויות התשלום הרי שיש צורך שתהיה לנו קופה עם סליקת כרטיסי אשראי.

קרא עוד...
זוכרים את הימים בהם כשהיינו צריכים לקנות מוצר כלשהוא היינו יוצאים מהבית, נכנסים לרכב ועומדים בפקקים או הולכים ברגל, נכנסים לחנויות ומשווים מחירים ובסופו של דבר רוכשים את מה שהיינו צריכים? זה קיים כמובן גם היום אבל במימדים קטנים יחסית, כמובן שבשל כניסת האינטרנט לחיינו. באינטרנט אנחנו יכולים לעשות הכול, יכולים להגיע כמעט לכל מידע בתוך שניות, יכולים לתקשר עם חברים או בני משפחה בקלות, יכולים ללמוד ביעילות וכמובן, יכולים לרכוש מוצרים או שירותים בכמה הקלקות. היום אין אתר אינטרנט שמוכר שירותים או מוצרים שמכבד את עצמו ולא מאפשר סליקת אשראי באינטרנט ולמעשה, מי שלא יאפשר את דרך התשלום הזו ימצא את עצמו מאחור... הנה כמה יתרונות לסליקת אשראי באינטרנט.

היתרונות

  • לגולשים אין סבלנות – עם הנגישות הפשוטה לכל מוצר היום ועם האינטרנט המהיר שמאפשר ללקוחות הפוטנציאליים לדלג מאתר לאתר כל מי שמוכר ברשת חייב לאפשר פעילות מהירה שכוללת סליקת אשראי מהירה. אחרת הלקוח יחפש את מבוקשו במקום אחר...
  • בטחון בקנייה – לחברות האשראי יש ביטוח ללקוחות שלהם מה שאומר שמי שרוכש דרכם יכול לבקש את כספו בחזרה במקרה שנעשתה טעות או שנעשה משהו בזדון. בעלי חנויות וירטואליות צריכים כמובן להקפיד על יושרה ואמינות ולספק את מה שהם התחייבו לו, אך מצד הלקוחות עצם זה שהרכישה היא באמצעות כרטיס אשראי של חברה מוכרת כבר מקנה להם בטחון בקנייה.
  • למי אין היום כרטיס אשראי? – אם פעם החזקת כרטיס אשראי היתה על ידי אחוז נמוך יחסית מהאוכלוסייה הרי שהיום המצב שונה לגמרי. היום כמעט לכל אדם יש כרטיס אשראי וזו הדרך הנוחה ביותר לשלם בכל מקום ובפרט ברשת.
  • מפחית התלבטויות – כל שתהליך הקנייה יהיה ארוך ומסורבל יותר כך הסיכויים שהלקוח יתלבט ואפילו יתחרט גדולים יותר. אם באתר שלכם תיקחו פרטים ותחזרו אל הלקוח טלפונית או תגבו ממנו בכל דרך אחרת ולא באמצעות כרטיס אשראי, תקטינו את כמות העסקאות. סליקת אשראי באינטרנט היא מהירה ומפחיתה התלבטויות אצל הלקוח.
  • למתחרים שלכם בטוח יש – אתם לא לבד ברשת את זה אתם כבר יודעים ואתם חייבים לספק חוויית ונוחות קנייה לא פחות מהמתחרים שלכם ועדיף יותר. להם בטוח יש אופציה של סליקת אשראי באינטרנט ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם להיות מאחוריהם.
  • ניתן להטמיע בכל מקום – אין לכם חנות וירטואלית ואתם מוכרים רק שירות או מוצר ספציפי? אתם יכולים לאפשר סליקה בכרטיס אשראי. בעולם של קישורים כשהכול כל כך פשוט, ניתן להטמיע בקלות אופציה למעבר לדף סליקה בכל דף אינטרנט.
סליקת אשראי >>

בשביל שהמוצרים או השירותים שלכם יימכרו אתם חייבים לתת את האופציות הנוחות והנגישות ביותר ללקוחות הפוטנציאליים שלכם ואתם לא יכולים לוותר על האופציה של סליקת אשראי באינטרנט.
קרא עוד...

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808