בחירת קופה לעסק

בחירת קופה לעסק מחייבת בחינה רצינית ושיקול דעת על מנת שאכן הקופה שתבחרו תתאים לצרכים ולאופי העבודה שלכם. אולם לא אחת אנו מבינים כי קבלת תשלום על מכירה לא תמיד נעשית במזומן או צ'קים אלא יש את עניין כרטיסי האשראי ואם אנו רוצים לתת מענה על כל אפשרויות התשלום הרי שיש צורך שתהיה לנו קופה עם סליקת כרטיסי אשראי.

קופה עם סליקת כרטיסי אשראי משמעה שיש לה יכולת לקבל את אותו כרטיס מגנטי ולבצע תשלום אתו, למעשה קופה עם סליקת כרטיסי אשראי מאפשרת לעסק שלכם לתת מענה מיידי לרוכשים תוך כדי הבטחת התשלום. למעשה אם נשווה את התשלום בעזרת כרטיסי אשראי אל התשלום בצ'קים הרי שכרטיס אשראי בטוח הרבה יותר. כיום רוב העסקאות נעשות בעזרת קופה עם סליקת כרטיסי אשראי מכיוון שכרטיס אשראי הינו נוח, זמין ומאפשר לבצע רכישה ללא צורך במזומן או התעסקות מיותרת של כתיבת צ'קים, למעשה כיום אחוז העסקאות הגדול יותר מתבצע בעזרת קופה עם סליקת כרטיסי אשראי.

אין תבחרו קופה עם סליקת כרטיסי אשראי

כפי שציינו רוב העסקות כיום מתבצעות על ידי כרטיס מגנטי המוכר יותר בשמו כרטיס אשראי וככזה הוא למעשה מאפשר לרוכש להתנהל בקלות מבית עסק אחד לשני, לשלם עבור רכישה ואף לחלק את התשלום למנות שמקלות על הקונה בסך התשלומים החודשי. פריסת התשלומים היא פתרון מעולה כאשר אתם רוכשים דבר מה בעל ערך גבוה. הכל טוב ויפה מצד הלקוחות אולם אתם כבעלי עסק מתלבטים לא אחת לגבי בחירת קופה עם סליקת כרטיסי אשראי. ההתלבטות טבעית ונכונה ומבוססת על העובדה שיש כמה דרכים לבצע עסקאות באשראי. השימוש של קופה עם סליקת כרטיסי אשראי היא אחת מהדרכים והכי מומלצת מביניהם מהסיבה שרק עם קופה עם סליקת כרטיסי אשראי אתם באמת מעבירים את הכרטיס המגנטי כלומר משתמשים בו באופן פיזי, כל שיטה אחרת של ביצוע עסקות בין אם הן טלפוניות או אינטרנטיות כולן כאחד נקראות עסקאות חסרות והן בעלות סיכון גבוה וברוב המקרים הסיכון נופל עליכם - בעלי העסקים. לכן כאשר אתם עומדים לבחור קופה עם סליקת כרטיסי אשראי תעדיפו תמיד וכמובן בהתאם לאופי העסק שלכם לקבל את הכרטיס של הלקוח ולהחתים אותו על העסקה.

אפשרויות נוספות שלא כוללות קופה עם סליקת כרטיסי אשראי

 

כאמור הדרך הטובה ביותר לגבות תשלום באשראי מלקוחות הוא בעזרת קופה עם סליקת כרטיסי אשראי. אולם יש דרכים נוספות לגביית התשלומים, אמנם אלו דרכים בעייתיות יותר אך זה פתרון יעיל כאשר מרבית העסקאות שלכם נעשות לא בצורה פרונטאלית אלא מרוחקת. אנו מכירים את הדרכים הללו הלו הן רכישה אינטרנטית או רכישה טלפונית, בשני המקרים אין אנו באמת מעבירים את הכרטיס בתוך קופה עם סליקת כרטיסי אשראי אלא מבצעים את התשלום בצורה וירטואלית. בעסקה אינטרנטית אנו מקלידים את הפרטים שלנו ובטלפונית אנו מוסרים אותם לבית העסק, בשתי הדרכים קיים סיכון שאדם זר ייתן את הפרטים שלנו על מנת לרכוש ולכן אלו עסקאות מסוכנות.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808