לא קל לנהל עסק, אבל בטוח שאפשר להקל על הניהול שלו

ניהל העסק הוא הרבה יותר מאשר מכירת המוצר או החלפת תקול באחר, ניהול עסק כיום כולל מעקב לקוחות, מעקב חשבונאי שכולל את חישובי ההוצאות, ההכנסות, ניהול מלאים וניהול עובדי העסק. כל אלו ואף יותר מאוד קשים למעקב וניהול, אולם על מנת לייעל את ההתנהלות הזו ולהקל על בעלי העסקים בעניין הרי שכיום אין עסק שאין בו קופות ממוחשבות.

קופות ממחושבות למעשה חוסכות מבעל העסק המון משאבים ומאפשרת לו להתפנות לעיסוקים שהם חשובים באמת כמו מכירות. למעשה קופות ממוחשבות תופסות חלק נכבד מהניהול של העסק ומבצעות פעולות אוטומטיות שבעבר היה צורך לבצעם בצורה ידנית.

לא תבחרו טוב יותר, קופות ממוחשבות לעסק

כל אחד מבעלי העסקים בין אם הוא ספר, מפעל או סופרמרקט מבין ויודע שעל מנת שיוכל להפיק מהעסק שלו את מרב היכולות עליו להאציל סמכויות, אז נכון שאפשר להביא מחסנאי וגם סופר מלאים, אפשר גם להביא עובד שיעקב אחר הלקוחות, העסקאות שלהם וישב ליד הקופאי ויציע את המבצעים הרלוונטיים לכל לקוח. אולם בפועל אי אפשר לעשות זאת מסיבות רבות, ראשית כל העלויות של המשכורות לכל כך הרבה עובדים ויגרמו לעסק לפשוט רגל. חשוב לציין כי קופות ממוחשבות אינן מחליפות את בעל העסק אלא מהות כלי עזר לניהולו. ועל כן ניתן להתאים את תוכנת הקופה בהתאמה מושלמת לצרכים. למעשה ניתן ליצור ולהפיק נתונים מכל אחת מעמדות קופות ממוחשבות ואפילו לנהל את שעות העבודה של עובדי העסק.

בחירת קופות ממוחשבות

 

יש לא מעט חברות שמציעות פתרונות מגוונים לעסקים וביניהם נכללות קופות ממוחשבות. בחירת קופות ממוחשבות חייבת להיעשות בכובד ראש ולאחר בחינה מדוקדקת. מבין כל הדברים שתבדקו כדאי לשתף את חברת הקופות לגבי אופי העסק שלכם, אפשרויות התשלום, סוגי הדוחות שתרצו להפיק ואפילו את הדרך בה אתם מנהלים את המלאי שלכם, נתונים אלו יאפשרו לכם לבחור קופות ממחושבות טובות יותר ומתאימות יותר לעסק שלכם. המלצה נוספת היא לבצע סימולציה לגבי אופי העבודה עם הקופות שאתם עומדים לרכות, תוכלו לדמות עסקאות ומכירות, כך תוכלו "להרגיש" את הקופה בעבודה ולוודא שאכן הא מתאימה לכם. חשוב לוודא מבין כל נותני השירותים מי באמת זמין לתת לכם מענה גם בשעות שאתם עובדים, לא אחת השירות ניתן בשעות העבודה שאינן מקבילות לשעות העבודה שלכם, לכן כאשר אתם בוחרים קופות ממוחשבות לעסק בדקו מי נותן שירות, מתי השירות ניתן ומה כולל השירות. לא תרצו למצוא את עצמכם עם תור של לקוחות וקופות ממחושבות לא תקינות או עם תקלה. ההמלצה הגורפת לבעלי עסקית תמיד להיות מוכנים ובכלל זה בנוסף על קופות רושמות שיש בעסק מומלץ שתהיה אחת נוספת לחירום. יש דגמים של קופות ממוחשבות ניידות שמופעלות על ידי סוללה, כך לא תהיו תלויי בחשמל או ביתר הקופות בעסק. כותב המאמר שלומי שוורץ.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808