למה ולמי יש צורך בקופה רושמת?

לכל עסק יש צורך בניהול העסקאות שלו, הניהול משרת 2 מטרות עיקריות כאשר הראשונה היא כמובן החובה של כל בית עסק לבצע רישום מסודר ומדויק על כלל העסקאות. המטרה השנייה היא למעשה יותר עבור העסק עצמו וההתנהלות שלו מול הלקוחות שלו. קופה רושמת כיום היא הרבה ממה שנו מכירים או זוכרים מימים עברו, קופה רושמת למעשה הינה על תקן מנהל נוסף בעסק. בעזרת קופה רושמת אנו יכולים לתת שירות טוב יותר ללקוחות שלנו על ידי כך שהזמן בו הלקוח " מעוקב " בעמדת הקופה מתקצר משמעותית ועל ידי כך שאנו למעשה יכולים להתנהל טוב יותר כאשר הלקוח עומד מולנו. היתרון הגדול שיש לנו כלי עבודה שזוכר ומאפשר לנו להציע הצעות מפתות ללקוחות שלנו מהווה יתרון גדול בתהליך המכירה והמכירה שאחרי.

כיצד בא לידי ביטוי השימוש בקופה רושמת?

הדבר הראשון שעומד מאחורי הצבת קופה ממוחשבת בעסק הוא ההתייעלות הגדולה שמתלווה אליה, ההתייעלות היא מתבטאת בכל הרבדים החל משלב בקרת המלאים ועד לתמחור ועדכוני מחירים למוצרים השונים.

מחירים - לצורך הדגמה נניח שמוצר מסוים צריך להתעדכן במחיר שלו אז במקום לגשת לכל עובד ולומר לו לגבי העדכון הרי שקופה רושמת מעודכנת וברגע המכירה המוכר יהיה מודע למחיר החדש.

מלאים - בנוסף לעדכוני מחיר ניתן לבקר את מלאי העסק ולקבל מידע בזמן אמת לגבי הימצאותם של פריטים על מדף ללא כל צורך לגשת פיזית ולבדוק.

הביקורת - גם סיום המכירה עצמה מתייעל משמעותית שמשתמשים בקופה רושמת, השימוש בקופה משדר ללקוחות מסד ברור " אנחנו אמינים, ויש בקרה " ואכן התדפיס שאנו מפיקים מהקופה נמסר ללקוח והוא יכול לעבור על כל פריטי הרכישה שלו ולבדוק בזמן אמת.

שיפור וקידום מכירות - בזכות קופה רושמת אנו יכולים לקבל מידע רלוונטי הן לגבי הלקוח שעומד מולנו והן לגבי מוצרים שאנו יכולים ואף מומלץ לנו להציע לו, שיטה זו יכולה בקלות להגדיל את סל המכירה ללקוח.

בקרת עובדים - קופה רושמת מכילה תכונות רבות וניתנת להרחבה לתכונות נוספות על פי דרישה, אחת מהיתרונות היא היכולת לנהל את העובדים שלנו ואת שעון הנוכחות שלהם, בעזרת שימוש בכרטיס מגנטי נוכל לתמחר במדויק את שעות העבודה של העובדים שלנו. כותב המאמר שלומי שוורץ.

שירות, תמיכה וקופה רושמת

 

יש לא מעט קופות בשוק, חלקן רושמות, חלקן ממוחשבות חלקן ממוחשבות שנקראות רושמות ובסך הכול הרעיון המרכזי משותף לכולם, ניהול העסקה מול הלקוח וניהול העסקה מול הרשויות. מאוד חשוב לוודא מי אלו שאתם עומדים לרכוש מהם קופה רושמת על מנת שתוכלו להיות בטוחים ורגועים בכל הנוגע להתנהלות שלכם מול הלקוחות, הכוונה היא שלא אחת אנו נמצאים בשיא הלחץ מול הלקוחות שלנו ובדיוק באותו רגע הקופה עלולה להיתקע או להתקלקל אז נכון שמצד אחד תמיד מומלץ להחזיק קופה נוספת לעת צרה אך השירות והתמיכה שאתם צריכים לקבל חייב להיות איכותי ואמין, כך תבטיחו התנהלות רציפה ואיכותית מול הלקוחות שלכם.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808