מקימים עסק או משדרגים עסק קיים?, תכירו קופות ממוחשבות!

קופות ממוחשבות הן הרבה מעבר למה שהיה נהוג לחשוב עד לא מזמן, קופות ממוחשבות הן מרכז הפעילות של העסק, יש שידמו אותן ללב הפועם. ממש לא משנה אם אתם בעלי עסק קטן או רשת חנויות ענפה, קופות ממוחשבות הפכו להיות הכלי היחידי הבלתי מעורער שמאפשר לכם ניהול תקין ואיכותי של העסק שלכם. אם בעבר היחסית לא רחוק שימשו קופות ממוחשבות למניעת גנבה של עובדים או טעויות חישוב הרי שכיום קופות ממוחשבות הן הפתרון המושלם לניהול עסק על כל מרכיביו החל מההתחשבנות מול הלקוחות, ניהול מלאי העסק, ניהול ספקים, ניהול שעות עבודה והפקת דוחות להנהלת חשבונות.

עד כמה באמת קופות ממוחשבות נותנות לנו מענה לניהול העסק שלנו?

כפי שציינו קופות ממוחשבות מנהלות לנו את העסק בצורה מושלמת, החל מניהול המכירה מול הלקוח ועד לניהול מהלכי שיווק חכמים ומתוחכמים. על מנת להגיע לניצול מקסימלי של קופות ממוחשבות חשוב לציין כי הבסיס של קופות אלו הוא מחשב ולכן ניתן לפתח תכנה מותאמת לפי צרכים. יש תכנות מדף שניתן להשתמש בהן אולם לא אחת צריך לעשות התאמות לפי סוף העסק והענף אליו הוא משתייך. לפניכם רשימה חלקית של התכונות הבסיסיות שיש לקופות ממוחשבות:

מכירה ללקוחות - הפעולה הבסיסית ביותר שקיימת בכל קופה היא פעולת המכירה, חישוב של התקבול שהתקבל פחות ערך המוצר שמכרתם והתוצאה היא העודף שיש לתת ללקוח. פעולה פשוטה זו של החישוב מונעת תקלות רבות כמו טעויות חישוב, מתן עודף שגוי ובזבוז זמן יקר על איתור פריט ומחירו.

ניהול לקוחות - ממש כמו שהצבא צועד על קיבתו (נפוליאון דה נפארטה) כך העסק מתקיים על הלקוחות שלו. קופות ממחושבות יכולות לנהל את העסק שלנו ואת הלקוחות בקלות יתירה, רישום לקוחות כגון מועדון חברים ייתן לנו יתרון גדול כאשר אותו לקוח עומד בקופה, נוכל להציע לו מוצרים מותאמים לצרכיו ולאופי הרכישות שלו.

ניהול מלאי - מלאי העסק אינו דבר שיש להקל בו ראש, עודף מלאי עולה לנו כסף וחוסר מלאי מונע מאיתנו לבצע מכירה. ניהול המלאי מתבצע ביעילות על ידי קופות ממוחשבות.

ניהול הזמנות מספקים - לא מספיק שניהול המלאי מתנהל בקופות ממוחשבות גם הזמנת המלאי או החזרתו חייבת להתנהל כראוי. תוספת יעילה לתכנת הקופה תעזור לנו להתנהל מול הספקים השונים, לאתר את פרטי הקשר שלהם ביעילות ואף לבצע הזמנות אונליין מהן ללא צורך בבזבוז זמן יקר.

ניהול עובדים - כאשר יש לעסק שלכם מספר עובדים מאוד תרצו לדעת מתי כל משמרת מתחילה, מי עבד בה וכמה שעות עבודה יש לתגמל את העובד. ניהול עובדים ושעון נוכחות הינו תוסף מעולה שיחסוך לכם אי נעימות וויכוחים לגבי משמרות ושעות עבודה.

בחירה נכונה של קופות ממוחשבות

 

יש לא מעט ספקים ומפתחי תכנות עבור קופות ממוחשבות, חשוב שבעת הבחירה תוודאו כי אכן החברה שאתה תעבדו תספק לכם את מה שצריך, את השירות המתאים לכם גם מבחינת הידע וגם מבחינת שעות העבודה ( מרכול שפתוח 24/7 צריך יותר אפשרויות תמיכה מחנות שעובדת בשעות היום בלבד). מומלץ להתייעץ ולאפיין היטב את הצרכים שלכם לפני שאתם מחליטים סופית לגבי קופות ממוחשבות. כותב המאמר שלומי שוורץ.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808