ניהול העסק, משימה בהחלט אפשרית עם קופה ממוחשבת

שאלתם את עצמכם פעם מה צריך בשביל שעסק יעבוד כמו שצריך?, מוצרים טובים?, מיקום טוב?, תקופה נכונה לשיווק?, שיווק כזה או אחר? ועוד עשרות שאלות שאף תשובה עליהן לא תיתן לכם את המענה האמתי לשאלה: "מה צריך בשביל עסק שיעבוד כמו שצריך!". ובכן עד שתהיה תשובה נחרצת סביר להניח שהרבה עסקים ידשדשו בין כל הניסיונות לענות על השאלות יחד, אולם כדאי מאוד שכבר בתחילת הדרך שלכם בעולם הזה של עסק, מוצרים ומכירות תכירו את הכלי החזק ביותר עבורכם הלו הוא קופה ממוחשבת.

תוציאו לכם מהראש את הסטיגמה של הקשה על מקשים רעשניים ופליטת קבלה בצלצול צורם. קופה ממוחשבת היום היא הרבה יותר ממה שאתם חושבים או מכירים, למעשה קופה ממוחשבת היא הדרך הטובה ביותר לקבל תשובות לאותם שאלות ששאלנו בהתחלה. אם כן, נא להכיר: קופה ממוחשבת.

מי היא קופה ממוחשבת ומה היא יכולה לתרום להצלחת העסק שלנו?

כל עסק כיום מתחבט בשאלות כמו "מה מצב המלאי שלי", כמה מכרתי?, למי מכרתי?, מה להזמין למלאי ועוד. קופה ממוחשבת מבוססת מחשב ומכאן שמה. בזכות העובדה הזו אנו יכולים לצאת מנקודת הנחה כי ניתן בעזרת המחשב להפעיל ולנהל דברים נוספים שהם מעבר לפעולת הקופה הסטנדרטית. מגוון האפשרויות כמעט ואינו מוגבל אולם נתייחס לקופה ממוחשבת בסיסית ואולי קצת יותר:

מכירות - הדבר הבסיסי שקופה עושה היא האקט של המכירה, קופה מבוססת מחשב אף מאפשרת מכירה חכמה יותר ללקוחות שלכם, אם עד עכשיו הלקוח היה מגיע לשלם בקופה הרי שהיום תוכלו להציע לו מוצרים נוספים שיתאימו לו, המוצרים יבחרו אוטומטית על ידי הקופה ועל סמך הרכישות שלו ואופי העסקאות שהוא מבצע, הסיכוי להגדלת המכירה גבוהה הרבה יותר.

שיווק - אין מכירות בלי שיווק וקופה ממוחשבת פשוט יודעת לשווק טוב יותר, על ידי הזנת המוצרים, נתוני לקוחות ופרטים נוספים תוכלו בקלות להחליט על מבצעים והנחות ללקוחות שלכם.

מלאי – נפוליון אמר שהצבא צועד על קיבתו ובדומה לכך גם העסק צועד על המלאי שלו, כאשר אין מלאי זה לא טוב, כאשר יש עודף מלאי זה גם לא טוב, קופה ממוחשבת היא הכלי הנכון ביותר לניהול המלאי שלכם, אם תעזרו בה לא תישארו עם מדפים ריקים ומצד שני לא יהיה לכם עודף סחורה שתופס לכם מקום ומבזבז לכם כסף.

עובדים  ושעות עבודה– במקום שתבזבזו זמן מיותר על ניהול שעות העבודה של העובדים קופה ממוחשבת תעשה זאת עבורכם בקלות. ניהול שעון נוכחות בעזרת הקופה ימנע טעויות חישוב של שכר עובדים.

אז אם קופה ממוחשבת עושה הכול מה אנחנו נעשה כבעלי העסק?

נכון שקופה ממוחשבת היא חכמה מאוד וניתן לעשות אתה מגוון פעולות שמקלות עלינו או במילים אחרות חוסכת לנו זמן. ובזמן שנותר לנו נוכל למכור יותר, לנהל את המערך הבא של העסק שלנו ובקיצור לתת לעסק לעבוד. כותב המאמר שלומי שוורץ.

 

 

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808