סליקת אשראי באינטרנט

זוכרים את הימים בהם כשהיינו צריכים לקנות מוצר כלשהוא היינו יוצאים מהבית, נכנסים לרכב ועומדים בפקקים או הולכים ברגל, נכנסים לחנויות ומשווים מחירים ובסופו של דבר רוכשים את מה שהיינו צריכים? זה קיים כמובן גם היום אבל במימדים קטנים יחסית, כמובן שבשל כניסת האינטרנט לחיינו. באינטרנט אנחנו יכולים לעשות הכול, יכולים להגיע כמעט לכל מידע בתוך שניות, יכולים לתקשר עם חברים או בני משפחה בקלות, יכולים ללמוד ביעילות וכמובן, יכולים לרכוש מוצרים או שירותים בכמה הקלקות. היום אין אתר אינטרנט שמוכר שירותים או מוצרים שמכבד את עצמו ולא מאפשר סליקת אשראי באינטרנט ולמעשה, מי שלא יאפשר את דרך התשלום הזו ימצא את עצמו מאחור... הנה כמה יתרונות לסליקת אשראי באינטרנט.

היתרונות

  • לגולשים אין סבלנות – עם הנגישות הפשוטה לכל מוצר היום ועם האינטרנט המהיר שמאפשר ללקוחות הפוטנציאליים לדלג מאתר לאתר כל מי שמוכר ברשת חייב לאפשר פעילות מהירה שכוללת סליקת אשראי מהירה. אחרת הלקוח יחפש את מבוקשו במקום אחר...
  • בטחון בקנייה – לחברות האשראי יש ביטוח ללקוחות שלהם מה שאומר שמי שרוכש דרכם יכול לבקש את כספו בחזרה במקרה שנעשתה טעות או שנעשה משהו בזדון. בעלי חנויות וירטואליות צריכים כמובן להקפיד על יושרה ואמינות ולספק את מה שהם התחייבו לו, אך מצד הלקוחות עצם זה שהרכישה היא באמצעות כרטיס אשראי של חברה מוכרת כבר מקנה להם בטחון בקנייה.
  • למי אין היום כרטיס אשראי? – אם פעם החזקת כרטיס אשראי היתה על ידי אחוז נמוך יחסית מהאוכלוסייה הרי שהיום המצב שונה לגמרי. היום כמעט לכל אדם יש כרטיס אשראי וזו הדרך הנוחה ביותר לשלם בכל מקום ובפרט ברשת.
  • מפחית התלבטויות – כל שתהליך הקנייה יהיה ארוך ומסורבל יותר כך הסיכויים שהלקוח יתלבט ואפילו יתחרט גדולים יותר. אם באתר שלכם תיקחו פרטים ותחזרו אל הלקוח טלפונית או תגבו ממנו בכל דרך אחרת ולא באמצעות כרטיס אשראי, תקטינו את כמות העסקאות. סליקת אשראי באינטרנט היא מהירה ומפחיתה התלבטויות אצל הלקוח.
  • למתחרים שלכם בטוח יש – אתם לא לבד ברשת את זה אתם כבר יודעים ואתם חייבים לספק חוויית ונוחות קנייה לא פחות מהמתחרים שלכם ועדיף יותר. להם בטוח יש אופציה של סליקת אשראי באינטרנט ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם להיות מאחוריהם.
  • ניתן להטמיע בכל מקום – אין לכם חנות וירטואלית ואתם מוכרים רק שירות או מוצר ספציפי? אתם יכולים לאפשר סליקה בכרטיס אשראי. בעולם של קישורים כשהכול כל כך פשוט, ניתן להטמיע בקלות אופציה למעבר לדף סליקה בכל דף אינטרנט.
סליקת אשראי >>

בשביל שהמוצרים או השירותים שלכם יימכרו אתם חייבים לתת את האופציות הנוחות והנגישות ביותר ללקוחות הפוטנציאליים שלכם ואתם לא יכולים לוותר על האופציה של סליקת אשראי באינטרנט.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808