עד כמה באמת קופות רושמות עוזרות לנו?

קופות רושמות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מבית העסק, מכל עסק. היתרון שבשימוש בקופות רושמות הוא העובדה שאנו עושים לעצמינו סדר והיגיון בכל הקשור לעסק שלנו ולהתנהלות שלנו בו. קופות רושמות כיום הן הרבה מעבר למכשיר שמחשב את העודף ללקוח, קופות רושמות מאפשרות לנו להתנהל באופן מלא ומסודר מול הלקוח, מול העובדים ומול העסק עצמו.

קופות רושמות מכילות מידע מפורט לגבי כלל העסק שלנו שכולל את המלאי, הפירוט של המוצרים ואפילו את תרבות הצריכה של הלקוחות שלנו. מה שנותר לנו לעשות זה פשוט לקחת את הנתונים מהקופה ופשוט לנהל את העסק שלנו טוב יותר.

יתרונות ותוספות של קופות רושמות

כפי שציינו המטרה העיקרית של קופות רושמות מקלות ומעילות לנו את העבודה מול הלקוחות לפניכם רשימת יתרונות שיש לקופות רושמות ומאפשרות לנו לייעל את העבודה שלנון מול הלקוחות ובעסק בכלל:

התחשבנות - לקוחות קונים מוצרים ומשלמים בחנות, אחת הבעיות לדוגמה במרכולים היא שלא אחת אנו עלולים לתת עודף ללקוח שגוי, טעויות אלו מזעריות ככל שיהיו מסתכמות בסכומים רציניים שעדיף היה אם היו נשארים אצלנו. קופות רושמות הן בראש ובראשונה הבקר הראשוני למניעת טעויות חישוב, רושמים כמה הלקוח משלם והתוכנה מחשבת כמה עודף לתת.

מלאי - קופות רושמות מאפשרות גם ניהול מלאי בזמן אמת, הכוונה היא שכל מכירה גורעת מהמלאי וכל קבלת סחורה מעדכנת את המלאי, שיטת עבודה זו מונעת מאיתנו להיות במצב של חוסר מלאי או עודף מלאי, ובספירות של סוף שנה התהליך קל ביותר.

עובדים - כאשר אתם עסק קטן של אדם אחד או 2 אין בעיה כלל לגבי ניהול שעות העבודה של העובדים אולם כאשר העסק מונה מספר עובדים די קשה לעקוב אחר שעות העבודה שלהם. קופות רושמות יכולות גם לנהל את שעות העבודה של העובדים ואת המשמרות שלהם, חישוב השכר יהיה קל יותר מתמיד, ללא טעויות ומדויקות להפליא.

שיווק - שיווק הינו אחד הדברים שבית עסק חייב לקיים על מנת שיוכל להתמודד מול התחרות בשוק, קופות רושמות יכולות להכיל מידע רלוונטי על מלאים, עודפים ושאר פריטים שאולי הייתם רוצים למכור או לממש. תוכלו לדגום את המוצרים לפי רמת הפופולריות שלהם ולבחור עם איזה מוצר תצאו למבצע מכירות.

דוחות - אחד הכלים המשמעותיים ביותר הוא היכולת להפיק דוחות מדויקים שיעזרו לכם לקבל את התמונה האמתית לגבי העסק שלכם, מה נמכר יותר ומה נמכר פחות, כמה רווח יש לכם על כל מוצר וכדומה.

בחירת קופות רושמות לעסק

החלק הקשה יותר הוא בחירת קופות רושמות לעסק, יש מגוון גדול של ספקים, מותגים וטכנולוגיות. אנחנו לא אחת מתלבטים ביניהם ולא מבינים מה המשמעות וההבדלים בין כל אחד מהספקים. ההמלצה היא להתייעץ עם עסק אחר שדומה לשלכם, הוא לא חייב להיות אותו דבר בדיוק אבל שיהיו לו את אותם מאפיינים כמו אצלכם. שימו דגש יותר על התמיכה והשירות שתקבלו מחברת הקופות מהסיבה שלרוב כל הקופות יהיו דומות זו לזו אולם השירות והתמיכה הם ללא תחרות והעדיפות היא לחברה שתדע לתת לכם מענה במקרה של בעיה או תקלה. כותב המאמר שלומי שוורץ

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808