קופות רושמות, נוף קבוע בבתי עסק שונים

קופות רושמות כבר מזמן אינם אלו שהיו לפני שנים, המקור של קופות רושמות נבע מצורך למנוע גנבה ולבצע בקרה על העובדים, הקופה הראשונה כלל לא הייתה רושמת אלא הייתה מצלצלת כאשר מגירת הכסף הייתה נפתחת, מאז ועד היום חלו שינויים רבים כאשר כל דור יצר קופות רושמות מתקדמות יותר ומותאמות יותר לצרכים היום יומיים של העסקים השונים.

מבין היתרונות שיש כיום לקופות רושמות נוכל למצוא את היכולת לחשב עודף ללקוח, לנהל את מלאי העסק, לשקול מוצרים ולנהל את שעות העבודה של עובדי החנות, יותר מכן אפילו נוכל לקשר בין מספר קופות רושמות אחת לשנייה על מנת לסנכרן נתונים ביניהם.

בחירת קופות רושמות לעסק

כפי שציינו קופות רושמות צריך!, לא משנה איזה עסק יש לכם כל עוד אתם מנהלים אותו ובצורה חוקים חייבים לנהל את רישום העסקאות שאתם מבצעים. יחד עם זאת אם כבר אתם עומדים להשתמש בקופות רושמות אז למה לא לבצע מספר פעולות נוספות במקביל. קופות רושמות מאפשרות לכם מצד אחד לנהל את המכירה מול הלקוח ובד בבד גם לנהל את מלאי העסק לדוגמה. או לנהל את שעות העבודה של העובדים. בחירת קופות רושמות לעסק חייבות להתבצע תוך תכנון ומחשבה על מה שאתם צריכים בהווה ומה שאתם עתידים להצטרך. הכוונה היא שעדיף לתכנן כמה צעדים קדימה בבחירת קופות רושמות על מנת שתוכלו בעתיד להרחיב את פעילות הקופה ללא צורך בהוצאות מיותרות אם בכלל. לדוגמה אם פתחתם חנות ואתן יודעים או מתכננים להביא עובדים אליה, והעובדים עתידים לעבוד במשמרות הרי שתעדיפו קופות רושמות עם אפשרות לניהול שעות עבודה, כך גם אם יש לכם מלאי גדול של פריטים כדוגמת סופרמרקט תרצו לנהל את המלאי ביעילות ולכן תבקשו שתוכנת הקופה תדע להתמודד עם צורך זה.

מי הקופה המתאימה ביותר?

הבעיה שקיימת היא שרובנו לא יודעים ואף לא יכולים לשער מה הקופה המתאימה לנו ביותר ועל כן אנו עלולים לרכוש קופה שאינה מתאימה לנו או שאורך חי השירות שלה אלינו יהיה קצר. מכאן אנו מבינים שיש צורך הרבה לפני בחירת הקופה לתכנן ולבדוק מה הייעוד ומה הצרכים שלנו ממנה. לכן מומלץ לתאם פגישה עם בעל מקצוע מיומן בתחום קופות רושמות ויחד אתו לבצע סימולציה של התנהלות העסק, בד בבד תתכננו את האפשרויות לגידול והרחבה של העסק שלכם, כל מה שנותר הוא להריץ פיילוט עם קופות ממוחשבות בעסק שלכם ולבחון את ההתנהלות איתן, יתכן כי תמצאו שהבחירה מתאימה לכם או שלא מתאימה אך רק בדרך זו הבחירה שלכם תהיה נכונה ומתאימה לצרכים שלכם. יחד עם זאת בכל מקרה תמיד תעדיפו קופות רושמות שניתן להרחיב את הפעילות איתן ללא צורך להחליף אותם. כותב המאמר שלומי שוורץ.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808