מחירן של קופות רושמות

לפני שהן עוזרות לכם לעשות סדר בכספים שלכם, קופות רושמות גם עולות כסף. כמו בכל שטח, חלקן עולות יותר וחלקן פחות, הכול שאלה של כמה אתם מוכנים להשקיע בניהול בית העסק שלכם. קופות פשוטות יכולות אמנם להתאים לעסק קטן, אבל לעסקים גדולים, מפעלים וכדומה, רצוי לרכוש קופות רושמות בעלות פונקציות מרובות בכדי "לישר קו" עם הדרישות של הלקוחות ושל העסק עצמו כאשר הוא מתעתד לצמוח ולהתפתח. עדיף לרכוש קופות רושמות שהן "קצת מעבר" ביחס לגודלו של העסק ולא להחליף את כולן בבת אחת כאשר זה יידרש או גרוע מכך, להתרוצץ אחר תיקונים ידניים שנעשו על מנת להשלים את החסר.


בניגוד למה שניתן לחשוב, קופות רושמות הן לא עסק יותר מדי יקר. ניתן להשיגן במחיר סביר מבלי לשקוע בחובות כבדים. מחירן יכול לנוע בין כמה מאות שקלים לכמה אלפים. השאלה היא כמה אתם מוכנים להשקיע בעסק שלכם, וכמה פונקציות נדרשות ממנו. כמובן שגם ניתן לרכוש קופה רושמת "יד שנייה" אולם כשאתה עסק פועל, נושא האחריות שנלווית לקנייה ממקום מוכר הוא חשוב ביותר, על מנת שבבוא העת, כשתקלע לצרה (תיקון), יהיה מולך מישהו שנותן "דין וחשבון" או אפילו כאשר אתה בלחץ של זמנים.

הוצאה משתלמת
הוצאה טובה נמדדת בכך שהיא מחזירה את עצמה וממשיכה להניב פירות גם לאחר השבת ההפסד. קופות רושמות עושות זאת ע"י כך שהן חוסכות לכם הזמנה קבועה של פנקסי חשבוניות, ובנוסף הן מאפשרות שירות יעיל יותר ומגדילות את המכירות (דבר שקשה לאמוד במספרים אך ללא ספק משתלם לטווח הארוך). כמו כן, היא מאפשרת תקשורת זולה יותר ויעילה יותר ביניכם לבין רואה החשבון שעושה סדר במרכולתכם.

ללא ספק, באמצעות קופות רושמות תוכלו לחסוך סכום גבוה מאוד רק בשל הסדר שהדבר יביא לחייכם. יתר על כן, קופות מסוימות מאפשרות לכם ליצור מודלים כלכליים שרווחיים לעסק שלכם בהנחה שאין אתם נעזרים במהנדס תעשייה. הדבר יכול להגדיל את הרווחים שלכם בעשרות אחוזים.

בקצרה, אתם הרי הולכים לרואה חשבון טוב ומשלמים לאנשי תחזוקה הטובים ביותר שאתם יכולים למצוא על מנת שהעסק שלכם יתקיים בצורה הטובה ביותר, אז למה שלא תשקיעו מעט יותר ותקנו קופות רושמות איכותיות ומקצועיות שיעזרו לעסק שלכם להתמקצע? הרי עסק טוב נמדד קודם כל על פי התשתיות שלו, וכאשר יש לכם מכשור טכני יציב ומשוכלל בתשתית המערכת שלכם, אתם מתחילים ברגל ימין. לא מדובר בהשקעה שהיא לשם נוחות או לצורכי ראוותנות, אלא במשהו פרקטי וממשי שיצור שינוי אמיתי בעסק שלכם. במידה ואתם שואפים להצעיד את העסק שלכם קדימה, קופות רושמות הן הדבר שיוביל אתכם לשם.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808