איך להשיג עוד לקוחות?

כל עסק מבוסס על 3 עקרונות בסיסיים, הראשון הוא כמובן המוצר אותו מוכרים, צריך שתהיה דרישה עבורו, השני הוא הניהול, עם ניהול טוב העסק עובד טוב יותר ואילו העיקרון השלישי הוא השיווק. לרוב המשקל מתחלק על 3 היסודות מכיוון שאם יש מנהל מצוין, ומוצר מעולה אך אין שיווק אז לא תתבצע עסקה, כך גם עם שיווק מעולה ומוצר נהדר ללא מנהל טוב ובטוח שעם מנהל מצוין ושיווק איכותי ללא מוצר גם לא תתקיים עסקה. כך ש"חוק המשולש" תקף כאן ובגדול. על מנת לתת מענה לצרכים הללו צריך קופה ממוחשבת. קופה ממוחשבת נותנת מענה על 2 מיתוך ה 3 כאשר כל הנוגע למוצר עצמו או למוצרים עצמם אינו קשור לקופה ממוחשבת. קופה ממוחשבת תפסה חלק נכבד בבית העסק באשר הוא, בין אם זה חנות מכולת או סופרמרקט ענקי, ספר או רשת חנויות בגדים.

 

ניהול בזמן אמת עם קופה ממוחשבת

אחד היתרונות הבולטים שי שלקופה ממוחשבת הוא שהקופה מבוססת על מחשב כלומר מחשב PC שעליו מותקנת תוכנת קופה. אמנם המערכת נראית קצת שונה מבחינה פיזית אולם בפועל ישנו מסך, מעבד, דיסק קשיח ומערכת הפעלה שמנצחת על הכול. כל רכיבי המחשב מופעלים ומנוהלים על ידי תוכנת קופה ממוחשבת, ניתן לחבר ולצרף למערכת אין ספור אלמנטים ועזרים חיצוניים על מנת להקל ולייעל את העבודה מול הלקוח. הלקוח בסופו של יום כידוע מצביע ברגליים, אם השירות טוב ומהיר הוא יחזור אלינו אם לא סביר להניח שיחפש לעצמו מקום אחר. אולם לא רק בשל העניין של איכות השירות שמספקת קופה ממוחשבת אלא גם דברים רבים נוספים. כל מערך הניהול של העסק סובב סביב קופה ממוחשבת בין אם זה הוצאת דוחות להנהלת חשבונות בזמן אמת ובכל רגע נתון או אם זו בדיקה לגבי מלאים ואפילו בקרה על מוכרנים ויעילותם. כל אלו מקבלים מענה בקופה ממוחשבת.

 

בחירת קופה ממוחשבת מתאימה

על מנת לבחור קופה ממוחשבת מתאימה יש צורך לבצע אפיון נכון ומדויק בכל הנוגע לעסק ולאופן בו הוא מתנהל. ככל שנדייק באפיון העסק כך בחירת הקופה תהיה מתאימה ונכונה יותר. בנוסף על כך אם אנחנו מכירים בעסק שלנו כעסק שעתיד להתפתח ולגדול הרי שבחירת קופה ממוחשבת עם תוכנה שניתן להרחיב ולהגדיל תהיה יעילה וטובה יותר לנו. מומלץ במהלך בחירת הקופה המתאימה לנו לוודא עם החברה מה הם שעות התמיכה והשירות, מה כולל השירות שניתן ומה הפתרונות שהם מציעים במידה ויש תקלה ואנחנו בשיא העומס ומעבר לשעות התמיכה. אלו שאלות שאנחנו חייבים לקבל עבורם מענה אחרת נמצא את עצמינו בבעיה. יתכן כי פתרונות של קופה ממוחשבת ניידת או יד שנייה תהיה יעילה במקרים של תקלה או בעיה, יתכן כי תבחרו לבנות עמדת קופה נוספת לשעת חירום שתכלול את כל האביזרים והציוד ההיקפי כגון משקל, קורא ברקוד וכדומה.


כספרית - קופה ממוחשבת מומלצת במרכז הקופות הארצי

 

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808