קודם קופה רושמת אחר כך כל היתר

עד לא מזמן פתיחת עסק הייתה כרוכה בלא מעט פעולות וארגונים, גם כיום זה אולם חלק נכבד מהארגון והניהול נופל על קופה רושמת. קופה רושמת הפכה להיות מרכז העניינים, כל מערך הניהול של המכירות, המלאים והעובדים סובב סביב קופה רושמת.

מעבר לניהול עסקת המכירה שבה מוציאים מוצר מהחנות, מקבלי כסף עבורו ונותנים חזרה עודף ללקוח הקופה נותנת מענה רחב בהרבה יותר, כל המערך של ניהול המלאים, טיפול בלקוחות ומועדוני לקוחות, ניהול מבצעים, באנרים וניתוח נתונים בזמן אמת כאשר נתונים אלו למעשה יוצרים את תמונת המצב העדכנית והאמיתית ביותר שאיתה ניתן ליצור מערכי שיווק חדשים.

 

מלאי, מלאי, ומלאי מנוהל על ידי קופה רושמת

אם נפוליאון אמר כי "הצבא צועד על קיבתו" הרי שכל עסק מתנהל על המלאי שלו. בכל עסק יש מלאים, המלאי לרוב מראה על חוזק וביסוס העסק, ככל שיש מלאי קיים וזמין עבור הלקוחות כך העסק מצטייר על ידי הלקוח כנותן שירות טוב יותר. לעומת זאת להיות עם חוסר מלאים בעסק יגרום ללקוחות לעבור לספק הבא, להיות עם עודף מלאי בטווח הרחוק יעלה לא מעט כסף, אבל להיות עם מלאי זמין וסביר מבחינת כמויות זו כבר תורה בפני עצמה. תארו לכם מאפיה של לחמים שאזל לה הקמח באמצע היום, או לחילופין שנותרו בסוף היום כחצי כמות מהלחמים שלא נמכרו, אלו 2 מצבים קיצוניים שללא קופה רושמת מאוד קשה להימנע מהם. מעבר לניהול המלאים על המדף מבחינת כמויות, קופה רושמת גם נותנת מענה בזמן אמת ממש בעת המכירה היא גורעת מהמלאי הקיים ומחסירה ממנו או מוסיפה למלאי במקרה של קבלת אספקה חדשה או החזרה מלקוח.

 

לא רק קופה

קופה רושמת נותנת מענה מקיף לכל העסק שלנו ולא רק בעניין הכספים, החל מרישום שעות העבודה של העובדים או ניהול המכירות שלהם ועד לחישובי העמלות. הבקרה המושלמת על כל ענייני העסק בעזרת קופה רושמת נותנת חופש לבעל העסק לניהול ופיתוח העסק בענפים נוספים. כך גם לגבי הפקת דוחות עבור ניהול חשבונות שבעבר היה צורך לנהל ספרים, פתקים וניירת מסורבלת כיום בלחיצת כפתור אחד ניתן להפיק את כל דוחות הנהלת החשבונות הנדרשת ללא בעיה וללא עיקוב בנוסף בזמן אמת ניתן לקבל תמונת מצב לגבי מצב העסק, המכירות, המלאים ועוד. בנוסף לניהול השוטף קופה רושמת לוקחת תפקיד מרכזי במערך השיווק של העסק, ניהול קופונים ושוברים לא היו קלים יותר במיוחד עם האפשרות של ניהול מועדון לקוחות ולפלח אותו לפי תחומי עניין ורכש. ישנה אפשרות ליצור מבצעים שמנוהלים על ידי קופה רושמת ומבוקרים בצורה כזו שאם נניח הקצנו מלאי מינימאלי או מקסימאלי לטובת המבע המערכת המותקנת תדע למנות את הפריטים הנמכרים עד אשר מתקבל חווי על סיום המבצע.

 

 

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808