פותחים עסק חדש? סביר להניח כי אתם צריכים גם...

פותחים עסק חדש?, סביר להניח כי אתם צריכים גם קופה ממוחשבת מכיוון שכיום מאוד קשה לנהל ולקיים עסק ללא קופה ממוחשבת. רק בזכות קופה ממוחשבת תוכלו לנהל ולהתנהל בצורה נכונה ואיכותית. בעזרת קופה ממוחשבת תוכלו לא רק למכור אלא גם לנהל מלאים, מועדוני לקוחות, מבצעים ומערכי שיווק שיעזרו לכם במינוף ודחיפת העסק שלכם קדימה. מגוון האפשרויות שיש לקופה ממוחשבת הוא כמעט ולא מוגבל מכיוון שהבסיס שלה הוא מחשב לכל דבר ועניין.

 

יסודות וצרכים בסיסיים

כאמור כל עסק צריך קופה ממוחשבת, אולם לא תמיד יש צורך בכל האפשרויות והיכולות מכיוון שבתחילת דרכו של כל עסק יש תהליך של התהוות והבנת הצרכים, לכן פעולות בסיסיות של חישובי כספים כמו קבלת תקבולים ומתן עודף ברור שצריך בקופה ממוחשבת. אם העסק שלכם כולל פריטים רבים כגול סופר מרקט או חנות בגדים יש עדיפות לקופה ממוחשבת עם יכולות ניהול מלאים, כך בכל עסקה יגרע מהמלאי פריט ובכל קבל סחורה יתעדכן המלאי של העסק. יש יתרון נוסף לניהול המלאים על ידי הקופה כך לא תישארו עם חוסר מלאי או עם עודף מלאי, היתרון הזה יחסוך לכם הוצאות ועלויות מותרות. תוכלו להגדיר מלאי מינימאלי שבאופן אוטומטי תקבלו אתרעה להזמנת מלאים נוספים. עוד צורך בסיסי מקופה הוא הפקת דוחות חשבונאיים שמראים בזמן אמת את מצב העסק, כך בכל רגע נתון תוכלו לדעת מה מצב המלאים, כמה מכרתם וכמה הרווחתם. ניהול הדוחות חוסך לא מעט פעולות חשבונאיות.

 

הרחבת היכולות של קופה ממוחשבת

כאשר אתם מרגישים שהגיע הזמן או שיש צורך בהרחבת היכולות של קופה ממוחשבת תמיד תוכלו לנהל את העובדים של העסק מבחינת שעות עבודה, מכירות ועמלות, תוכלו גם לנהל מועדון לקוחות שיאפשר לכם לבצע שיווק ממוקד בהתאם לאופי הקנייה של הלקוחות שלכם. כך גם תוכלו לצאת במבצע מיוחד על פריט כזה או אחר ולדגום אותו בזמן אמת לגבי המכירות שלו ואם תבחינו שאין הוא מביא את התשואה שרציתם אז תוכלו להחליפו באחר או לחזקו בפריט משלים. היתרון של קופה ממוחשבת כמעט ואיתו מוגבל ניתן להתאים את פעילות הקופה בהתאם לצרכים. ההמלצה היא לבחון ולתכנן היטב את העסק שלכם עוד לפני שרכשם את הקופה הממוחשבת כך לא תיאלצו להחליף תוכנה אלא רק לפתוח או להוסיף אפשרויות. ההמלצה היא להתייעץ עם בעל מקצוע שיאפשר לכם לתכנן ולהתאים את הקופה הממוחשבת והאביזרים הנלווים שתצטרכו בהווה או בעתיד. דבר נוסף שיש לבדוק בעת רכישת קופה ממוחשבת היא השירות שאתם מקבלים איתה, מומלץ להתאים את השירות לשעות העבודה שלכם או לחילופין לדאוג לפתרון במקרה חירום אם תתקלו בתקלה בקופה בשעות העבודה, הפתרון יכול להיות עמדה ניידת או אפילו עמדת סליקה ידנית.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808