עסק קטן צריך חברת קופות מתאימה!

חברות בוטיק נותנות מענה טוב יותר לעסקים קטנים

כל עסק חייב לדווח על הכנסותיו, זה החוק במדינת ישראל, הדיווח יכול להיות בכמה צורות כאשר לרוב הנפוצות שבהן הם או על ידי ניירת, כלומר רישום חשבוניות וקבלות ידניות או על ידי קופה ממוחשבת. אין זה משנה אם העסק שלכם גדול ומרושת או חנות שכונתית קטנה הדיווח הינו אחד לכולם כאשר ההבדל הוא בהיקפים של העסקאות הן מבחינת הכמות והן מבחינת הסכומים.

אולם יחד עם זאת הרישום הידני עלול ליצור אי התאמות ולגרור בעיות מול הרשויות. קופה ממוחשבת מאפשרת לבצע רישום מדויק ללא טעויות ובנוסף להוציא דוחות בזמן אמת לפי חתכים נדרשים.

חברות שונות למטרות שונות עם תוכנות שונות

כאמור ישנם עסקים גדולי וקטנים וכולם חייבים לדווח על עסקאותיהם, אנו מבינים כי עסק קטן אינו צריך מערכת מורכבת או מסועפת על מנת לבצע את רישום העסקאות די ומספיק לו מערכת בסיסית שתתן לו למענה על צרכיו. השאלה הנשאלת האם חברה גדולה תתן מענה טוב ומספיק לעסק קטן כמו לעסק גדול? והתשובה שנויה במחלוקת מכמה היבטים, הראשון הוא שאם מפתחים תוכנה לעסק גדול לרוב התוכנה מאופיינת ומקובעת באפיון שלה בצורה כזו שדי קשה לבצע בה שינויים או שהשינויים כרוכים בהוצאות רבות ויקרות, לעומת זאת חברות בוטיק לקופות והכוונה לחברה שיכולה לתת מענה לעסק קטן ולהתאים את עצמה בקלות על פי הדרישה. לדוגמה: קחו עסק קטן כגון מספרה או מוסך, על פניו הקופה צריכה לתת מענה לקבלת תשלום, הוצאת עודף וכדומה אולם כאשר מתאימים את התוכנה על ידי חברת בוטיק ניתן ליצור תוכנת קופה מותאמת כמו כפפה ליד, כלומר רישום לקוחות לדוגמה, רישום מלאי והפקת דוחות לפי עיצוב או חתך אישי, אלו פעולות שנראות לכאורה פשוטות אולם תארו לכם ליצור או להכניס שינוי ב50 או 100 קופות של עסק אחד? מן הסתם זה בסדר אבל העלויות הן גבוהות מאוד. לעומת זאת בעסק קטן אין צורך ביותר משינוי בקופה אחת ולכן העלויות הם בהתאם.

היתרון שיש לחברות בוטיק מול עסקים קטנים

חברת בוטיק היא למעשה חברה לכל דבר שיש לה כמות לקוחות מצומצמת יותר ואיכותית כאחד, חברות אלו נותנות מענה טוב ואיכותי יותר ללקוחותיה מכיוון שכל תשומת הלב מופנית אליהם. כך ובדרך זו ניתן לבצע התאמות בקופה של העסק ולתמוך בעסקים בעת הצורך, למעשה כאשר אתם בעלי עסק אתם תעדיפו לקבל שירות אישי, טיפול יסודי ולא להתבלבל בין כל המשרדים השונים, יתרה מכן אם אתם צריכים שינוי או תוספת לתוכנת הקופה שלכם בעסק סביר להניח כי תוכלו ליצור את השינוי הזה יותר בקלות מול חברת בוטיק מאשר מול בית תוכנה. את התאמת בית העסק לחברה שתתמוך יש לברור בקפידה על מנת שאכן תוכלו לקבל שירות ותמיכה בעת הצורך, למשל בשות העבודה שלכם ולא של חברת הקופות, אלו דברים שיכולים להתקיים רק מול חברות בוטיק לקופות ממוחשבות.

 

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808