הקלות של החלפת מדפסת מובנת בקופות של פיוניר

לא רק קלות ההפעלה של קופות ממוחשבות אלא גם התחזוקה חשובה

קופות ממוחשבות כבר מזמן הפכו להיות אלו שמכתיבות לנו את ההתנהלות מול הלקוחות. הן הפכו להיות מעין מנהלות לבית העסק שלנו, בקופות ממוחשבות אנו מצד אחד מנהלים מלאי, מכירות ואת הלקוחות עצמם ומצד שני יש גם צורך בתחזוקה שוטפת על מנת שהן ימשיכו לתת לנו מענה כשצריך.

כיום הקופות הממוחשבות מבוססות מחשב PC לכל דבר והטיפול בהן הינו יחסית קל. אולם יש קופות קלות עוד יותר לתחזוקה והן הקופות של חברת PIONEER מסדרת S-line.

 

קל זה לא מילה

אם הייתי אומר לכם שלהחליף נורה בנברשת לוקח יותר זמן מאשר להחליף מדפסת בקופה של פיוניר סביר להניח כי תגידו שאין לי מושג על מה אני מדבר, אך למעשה לוקח פחות מדקה להחליף רכיבים שונים ואפילו את המדפסת כולה. ראשית נבהיר כי קופות ממוחשבות של פיוניר תמיד נבנו עם מחשבה על האופן בו יהיו בשימוש אצל הלקוח כלומר הנדסת אנוש מעולה עם חשיבה תמיד על מתן מענה ללא חוסרים. ואכן קופה מסדרת S-Line שהיא קופת AIO כלומר הכול כלול שבה מובנה המסך, סורק כרטיסי אשראי והמדפסת היא למעשה ארוזה כולה במעטפת אחת שמאפשרת שימוש במינימום מקום. ובכן כקופה שעובדת ועובדת יש לפעמים תקלות, תקלות אלו לרוב הן מכאניות כלומר קורא כרטיסי אשראי שמזייף בעקבות הצטברות אבק או שומנים או בעיה נוספת שמוכרת היא מדפסת שנגמר לה הנייר או שפשוט אבק ולכלוך גורמים להיתקע. בעיה כזו אינה חמורה כל עוד יש לכם דרך אחרת לתת מענה ללקוחות שלכם אולם יחד עם זאת פיוניר הגדילה לעשות וחשבה על כל פרט ופרט וכחלק ממערך הקופה שלה גם התחזוקה היא קלה ביותר, אמנם הכוונה היא לתחזוקה בסיסית שגם אתם כעובדי או בעלי העסק יכולים וזאת רק כדי להמשיך ולמנוע עיקוב ברצף העבודה. לרוב אלו יהיו החלפות של מכלולים שלמים באחרים בשיטת Plug & Play.

 

החלפת מדפסת בקופה של פיוניר הלכה למעשה

ראשית אם אתם מסתבכים בקריאת הוראות ההחלפה מצורף קישור לסרטון שיסביר לכם את הפעולה בקלות.

1 - העברת מתג ההפעלה למצב OFF ולאחר מיכן ניתוק זרם החשמל

2 - הטיית המסך לאחור

3 - לחיצה על לחצני השחרור בצדדים שישחררו לכם את המכסה העליון

4 - שחרור בורגי הצמדה של המדפסת ( יש 2 כאלו בצידי המדפסת והשחרור הוא ידני)

5 - משיכה קלה כלפיכם והמדפסת נשלפת החוצה.

6 - שחררו את 2 הכבלים המחוברים

7 - חברו את המדפסת החליפית לכבלים

8 - הכניסו חזרה את המדפסת

9 - חזקו בורגי צד

10 - החזירו את המכסה והטו חזרה את המסך אליכם.

 

זהו!, אם לקח לכם יותר מדקה וחצי להחליף מדפסת כנראה ששתיתם קפה בדרך.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808