סליקת אשראי

אם אתם מעוניינים לבצע סליקת אשראי בחנות שלכם אך חשים שמערך הקופות הרושמות שלכם מסובך, מבוסס על תוכנות ישנות וכל השכנים שלכם בקניון או ברחוב כבר מזמן עקפו אתכם טכנולוגית, התחושות שלכם אינן מטעות אתכם. קופה רושמת עם מנהל SAP כבר מזמן שייכת לעידן העבר. ה- SAP המסובך והקשיח הצריך לימוד יסודי, על גבול הפדגוגי, של כל עובד חדש שהגיע לחנות. על הוצאת דו"ח Z וספירת מלאי לא היה מה לדבר עם העובדים החדשים, וספק אם העובדים הוותיקים ברובם המכריע ידעו כיצד לעשות זאת. אנו מציגים קופה רושמת חדשה המותאמת לעידן המודרני, מבוססת מסך מגע בה ניתן לבצע סליקת אשראי, החתמת כרטיסי עובד וקליטת כרטיסי הטבה כמו "תן ביס" ו- "סיבוס".

סליקת אשראי בקלות וללא מחשבה

בשונה ממנהל SAP, בקופת מסך מגע אין תוכנה שצריך להתקין. היא צרובה בתוך הקופה ומופעלת אוטומטית עם חיבורהּ לחשמל והפעלתהּ. החלק היפה הוא שהממשק הוא עברי ולא אנגלי, עם פונטים ענקיים וגרפיקה צבעונית ומרהיבה. הסליקה מתבצעת ממש בקלות, עם הוראות ברורות על המסך הראשי של הקופה.

פעולה מהירה של הקופה: ביצועים יעילים ואופטימליים

הביצועים של הקופה הרושמת החדשה הם לאין שעור מהירים יותר מדגמי הקופות הישנות. ההתחברות לחברת האשראי והשגת אישור או דחייה של הגבייה – מהירה מאי פעם. גם הפקת החשבונית המודפסת נעשית בפרקי זמן קצרים מאד, כמעט ללא המתנה.

פעולות מיוחדות ושמורות מתבצעות בקלות רבה

הפקת דו"חות Z, דו"חות ספירות מלאי, מאזנים, דו"ח רווח והפסד – כל אלו נעשות בקלות על ידי הקופה הרושמת עם מסך המגע. לא זו בלבד כי סליקת אשראי, פעולת הבסיס של כל קופה רושמת, נעשית קלה ונגישה, גם הוצאת הדו"חות הללו היא במרחק כפתור עד 2 לכל היותר, ולא קומבינציה של כפתורים וסיסמאות כמו במנהל SAP. המשמעות היא שכל עובד יכול לעשות זאת, אך אם אתם כמנהלים חוששים ולא מעוניינים לתת למאן דהו להוציא דו"חות מסוג זה, ניתן לאבטח מסכים אלו עם סיסמת אבטחה מותאמת אישית.

שדרגו לקופה הרושמת החדשה ותיהנו מכל היתרונות שלא היו לכם כשעבדתם עם סליקת אשראי בעבר!

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808