סליקת אשראי באמצעות קופה רושמת

סליקת אשראי בקופה רושמת נעשתה לאחד התחומים החמים במסחר. צרכנים רבים לא מסתובבים עם מזומן ומבצעים חלק ניכר מהרכישות שלהם באשראי. בחלקם הגדול, הם מעדיפים להצביע ברגליים מול חנויות המקבלות גם תשלום בכרטיס אשראי, לפיכך, אם הקמתם עסק ושכרתם חנות, אמצעי סליקת אשראי חייב להיות היעד הבא שלכם. כיצד מממשים אותו?

רישום כמנויי סליקה בחברות אשראי

זהו הצעד הראשון שתצטרכו לעשות. הרישום הזה פותח לכם מנוי ממנו תוכלו לקבל תקבולים כספיים דרך חברות האשראי, מנוי סליקה בדרך כלל מקבל את כספו מחברות האשראי בכל 2 לחודש.

הצטיידות במכשיר מסוג קופה רושמת

קופה ממוחשבת היא המכשיר עמו מתבצעת הסליקה. המכשיר מקושר לחברות האשראי  דרך שרת חיצוני, והוא מקבל חיוויים האם הסליקה התבצעה או שמא ישנה בעיה עם כרטיס האשראי. ככל שמדובר על קופת מסך מגע, התהליך מתבצע במהירות וביעילות בזכות נתוני עיבוד ותקשורת מהירות במיידי. נתונים אלו יש בהם כדי לרשום במהרה את פרטי האשראי של הלקוח לאחר "הגיהוץ", וגם לשלוח אותם דרך הקופה לחברת האשראי. עם קופה רושמת מהדגמים הישנים, התהליך היה מתבצע דרך מסוף נפרד לאט יותר וביתר סרבול.

התקנת הקופה הרושמת

בשונה מן העבר, התקנתה של קופה רושמת ממוחשבת אינה מסובכת ויכולה להתבצע על ידי העוסק, כולל בחיבורים לשרת. יש לוודא מול חברות האשראי שהוקם ערוץ התקשורת הרלוונטי, ושניתן ליצור קשר עם חברות האשראי באמצעות ספק הקופה כמנויי סליקה.

יתרונות קופת מסך מגע

תפריטים יעילים וזמינים, אין צורך בסיבוכים כדי להגיע לפונקציות השונות שהם מייצגים. בנוסף, הקופה מכילה נתוני עיבוד מהירים מאד, ובעלת יכולת לקלוט עזרי חיבור נוספים כמו משקל קופה, סורק ברקוד ומצלמת אבטחה. קופה רושמת מבצעת סליקת אשראי וקולטת כרטיסי הטבה במסעדות כמו סודקסו ותן ביס. בנוסף, ישנה אפשרות על דגם קטן עם מסך 12 אינץ' המאפשר חוסר צפיפות על השולחן, ומיקום קל של המכשיר ללא טרחה. הקופה קלה מאד לתפעול וזיהוי בעיות במקרה שהתעוררו. תמיכה מלאה ניתנת מהספק בכפוף לשליטה מרחוק גם ללא צורך בהגעת טכנאי. קופה רושמת מהדור החדש היא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל לעשות עסקים ולהביא עוד קונים לחנות שלכם.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808