קופה כוללת כרטיסי אשראי

אם אתם מעוניינים לשדרג את מערך הקופות הרושמות בבית העסק שלכם, אנו ממליצים על קופת מסך מגע. קופה זו היא קופה כוללת כרטיסי אשראי וכרטיסים מגנטיים נוספים כמו סיבוס ותן ביס. הקופה מאפשרת לעובדים להחתים כניסה ויציאה מהעבודה, ולכן היא אחראית על כל מערך הכרטיסים המגנטיים בבית העסק.

תפעול קל ופשוט של פונקציות הקופה

זוכרים את הימים בהם לימדתם את העובדים החדשים SAP, והסברתם להם על איזו קומבינציית כפתורים יש ללחוץ בשביל דוח X או Z? זוכרים כמה קשה הייתה הוצאת תעודת ספירת המלאי כל שנה? עם קופה רושמת זו אתם לא צריכים להתאמץ. היא מגיעה עם תוכנה ללא התקנה, אלא צרובה בתוך המחשב, עם עברית בכל המסכים. התפעול קל, באמצעות מסך מגע, וכל הפונקציות, מחיוב בסיסי של לקוח כלשהו, ועד דו"חות ארגוניים, ניתנות ליישום גם על ידי אחרוני העובדים שלכם. למעשה, תם עידן הלימוד וההסתגלות, משום שכל אפשרויות הקופה הרושמת מופיעות בתפריט אחד קל, יעיל ופשוט מאד להפעלה והתמצאות.

ממשק GUI יפה ואטרקטיבי המאפשר עבודה פוריה

המסך של התוכנה יציג תמיד פונטים ברורים, גדולים ויפים, בגיבוי מסך צבעוני מסביבם. ממשק זה מאפשר לכם ולעובדים שלכם להתמצא בקלות יתר בנעשה בחנות. הקופה הרושמת מאפשרת לכם לעבור בקלות ממסך למסך, וכל זאת הודות לממשק הברור, המעוצב והיפה שפותח בה.

סליקת אשראי בקלות וללא טכנאי רשת

בקופות הרושמות הישנות היה צורך לקרוא לטכנאי שישב מול טכנאי חברות האשראי עד לחיבור המסוף הסבוך. כאן, הכל הולך בקלות, עם ספר הוראות קל ופשוט מאד. עובדים רבים שמעולם לא נגעו במחשב לפני שקנו את הקופה הצליחו להתקשר עם כל חברות האשראי. הדבר היחיד שנדרש לכם הוא לפתוח בהן מנויי סליקה ולקבל מההנהלות את פרטי הכניסה האינטרנטיים שלכם. הזנתם תתבצע לאחר החיבורים והפעלת הקופה בפעם הראשונה, וברוב המקרים אין תקלות, אלא מדובר בתהליך קל מאד ליישום.

קופה קטנה וקומפקטית המאפשרת חיסכון בנפח שולחן

קופה כוללת כרטיסי אשראי היא אחד ממכשירי סליקת האשראי הקטנים והקומפקטיים שנראו במחוזותינו. בואו להתענג על אחד ממכשירי הסליקה האיכותיים שנראו והיעילים ביותר שנחזו. המכשיר הקטן מאפשר לכם תפעול קל ופשוט לכל אורך הדרך.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808