קופה כוללת קבלת כרטיסי אשראי

קופה רושמת בימינו איננה רק אמצעי לחיוב הלקוח. זהו אמצעי לקליטת כרטיסי הנחה מפורסמים כמו תן ביס או סיבוס, אמצעי לקליטת כרטיסי עובד ו "החתמת שעות", ואפילו אמצעי שקל ופשוט להגיע באמצעותו לדו"חות הכספיים של החנות. בעבר, כשעבדנו עם תוכנות מסובכות עם קופות מקלדת, ההגעה לדו"חות הייתה מורכבת הרבה יותר, 

קופה כוללת כרטיסי אשראי וכרטיסים מגנטיים נוספים

בואו להשתדרג לקופה רושמת ממוחשבת הסולקת כרטיסי אשראי ומסוגלת לקרוא כרטיסי עובדים, וכרטיסי הטבות כמו סיבוס ותן ביס. קופה כוללת קבלת כרטיסי אשראי היא גם קופה המבוססת על מסך מגע. קופת מסך מגע זו זכתה להמון שבחים משום שהיא מייתרת את המקלדת ועל כן חוסכת לכם המון מקום על השולחן. בנוסף, מדובר על הקלדה שקטה ועל ביצועים הרבה יותר מהירים ממה שהיו לכם בעבר.

קופה רושמת עם תפעול קל לכל עובד ועובדת, כולל קופאים/ות חדשים/ות

כאשר הקופה היא קופת מסך מגע, התוכנה הישנה שלכם מוחלפת בתוכנה חדישה של קופה, וזה מאפשר לעובדים התממשקות קלה יותר, הבנה מהירה של תהליכי הקופה ומינימום הכוונה שלכם – העובדים הוותיקים. כך, אתם זוכים לחנות שעובדת במכירות וצריכה להשקיע מאמץ מופחת בלוגיסטיקה שלה. קופה רושמת ממוחשבת זו היא הדבר היעיל ביותר שהתרגש על החנות שלכם כנראה בשנים האחרונות.

קופת מסך מגע מאפשרת לכם להגיע ממסך אחד למשנהו בקלות

המעבר ממסך חיוב הלקוח למסכי הדו"חות קל ומהיר. בנוסף, החיוב עצמו נעשה ביעילות. כאשר קופה כוללת קבלת כרטיסי אשראי מחייבת אותם, בדרך כלל מחכים הרבה זמן לתשובת תקשורת למסוף עם קופה ממוחשבת מסוג זה, ההתממשקות לחברות האשראי מאד מהירה, והתגובה במיידית מתקבלת.

קופה כוללת כרטיסי אשראי עם מסך מגע – השדרוג הבא שלכם בחנות!

בואו ליהנות מהשדרוג האולטימטיבי הבא שלכם בחנות: קופת מסך מגע עם מהירות בתגובה וייעול תהליכי סליקת אשראי. קופה רושמת זו מכילה את כל מה שאתם צריכים בשביל לייעל תהליכים ולהפוך את העבודה בחנות למהירה הרבה יותר ממה שהיא כעת. בואו לגלות עולם טכנולוגי שלם שלא היה בחזקתכם קודם. עמו, תפעול החנות יהיה קל באופן משמעותי ביחס לימי העבר.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808