קופה ממוחשבת לחנויות ומרכזי מכירה בהתאמה אישית

מי מכם מאס לשמוע את כפתור המקלדת בקופה שנשמע כמו כפתור של מחשב ישן? חשבתם לעבור להקליד על המסך? אנו גאים להציג קופה ממוחשבת עם מסך מגע. קופות ממוחשבות מהדור החדש מאפשרות את ביצוע כל התהליכים של הקופות משנים קודמות אך ביעילות יתר, בחדות חסרת פשרות, ומעל לכל: עם מסכים הרבה יותר קריאים המבוססים על צבעים ורזולוציות מסך איכותיות מאד. שליפת דו"חות שונים, דו"חות מלאי, דו"חות יומיים ותקופתיים, או הגעה למסך לקוחות בהקפה מעולם לא היו משימות קלות יותר. למעשה, תם עידן הכשרת הקופאים משום שכל ההוראות כתובות בעברית, במינימום היררכיות וכפתורים.

כיום שם המשחק הוא יעילות ומהירות: זה מה שנדרש מהקופה שלכם

לא סיבוכים בתפריטים, ולא הוראות הכתובות בפונטים קטנים ולא קריאים. הפשטות כבר מזמן החליפה את המורכבות, וכך קורה גם בקופות הרושמות. קופות ממוחשבות המבוססות על מסך מגע איכותי הן בדיוק מה שאתם צריכים כדי להצליח בניהול העסק במכירות ולהשכיל לקלוט עובדים חדשים מבלי שתצטרכו ללמוד אותם משהו, למעט שימוש ראשוני בקופה, וגם זה בקלות.

קופת מסך מגע אידיאלית לכל עסק במיוחד אם מדובר בחנות עמוסה לעייפה

אם אתם מעוניינים לשדרג את שגרת החיים שלכם בעסק, עברו אל קופת מסך מגע ותראו שהחיוב, הזיכוי, הפקת החשבוניות והגעה למסכי דו"חות לא יכולות להיות יותר פשוטות. מי שמעוניין לייעל תהליכים בחנות שלו יעבור אל קופת מסך מגע וייווכח כי לא רק שהכל נעשה מהר ופשוט יותר, ולקופאים - אפשר לומר כי שימוש בקופה מצריך הרבה פחות משאבים והקרבות מאשר בעבר.

הקופה מתאימה לכל סוגי החנויות

קופה ממוחשבת מאימה למרכולים, סופרמרקטים, חנויות טכנולוגיה, חנויות ביגוד והנעלה, ועוד. גם ירקנים וחנויות המוכרות תכולה במשקל בשוק כבר התחילו להביע עניין בקופה הרושמת החדישה עם מסך המגע. קופת מסך מגע הביאה את השימוש הקל והנגיש בממשקי החנות אל עבר המציאות. כעת, אם בבעלותכם חנות, נצלו את המידע הטכנולוגי ועברו אל קופת מסך מגע חדישה ומהפכנית.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808