קופה ממוחשבת

תחום של קופות ממוחשבות עבר תהפוכות רבות בעשרת השנים האחרונות. בתחילה היו אלו קופות רושמות המשולבות במגירה כסף מאובטחת, אשר שימשו כמכונת כתיבה של מספרים בלבד, בהמשך התקדמו הקופות והפכו לקופות רושמות ממוחשבות, וכיום קופה ממוחשבת, היא הדרך המקובלת והנפוצה לרישום התקבולים וניהול הספרים. בתי עסק רבים מרכזים את פעילותם הכלכלית באמצעות קופה ממוחשבת חכמה, אשר נוסף על היותה קופה ממוחשבת, היא מסוגלת גם להתממשק למערכות אחרות המשמשות לניהול העסק, מניהול המלאי, ניהול מועדון לקוחות, ועד להתממשקות לתוכנות הנהלת חשבונות במשרד אחורי. התקשורת חייבת להיות אינטרנטית שהיא מהירה יותר וגם מאפשרת תמיכה מרחוק למתן שרות ON LINE .

קרא עוד...


קופה ממוחשבת - קופה מבוססת PC

קופה ממוחשבת היא למעשה קופה רושמת המבוססת על מחשב אישי (PC). אם בקופות רושמות רגילות המטרה העיקרית היא קבלת תשלומים מסוגים שונים והנפקת קבלות ואישורי תשלום, הרי שכאן מדובר על מחשב לכל דבר, הפועל על מערכת ההפעלה "חלונות" (WINDOWS) וניתן לתכנות במגוון רחב של יישומים, שמתאימות לעסקים בעלי אופי שונה. מטרתה של קופה ממוחשבת אינה רק קבלת תשלומים, אלא ייעול של עבודת העסק כולו, ולכן הקופה הממוחשבת צריכה לעבור התאמה ספציפית לסוג העסק בו היא פועלת. קופות ממוחשבות המותאמות למסעדות לא יתאימו בהכרח לבתי אופנה, ואילו קופה ממוחשבת לרשתות בעלות סניפים רבים או לרשת תחנות דלק, תהיה שונה לחלוטין באופי פעולתה מאשר קופה ממוחשבת למכוני יופי כושר וספורט (מועדון לקוחות) או לרשתות קמעונאיות, מינימרקטים וכדומה.


קופה ממוחשבת ייעודית - הפתרון המושלם לעסק

למרות שמדובר על מחשב PC אישי ועל מערכת ההפעלה המוכרת "חלונות", לא כל מחשב PC יתאים למלאכה. הדבר נובע משתי סיבות עיקריות - ראשית, קופות רושמות ממוחשבות צריכות לכלול "שפתיים" לקריאת כרטיסי אשראי, מדפסת מיוחדת להדפסת קבלות ושוברי אשראי ויכולת התממשקות למכשירי קצה נוספים, כמו קורא ברקוד או משקל. שנית, כאשר מדובר בקופה ממוחשבת, חשוב לדאוג כי גם ללקוח יופנה צג קטן נוסף (מחויב על פי חוק), אשר יציג לו את פרטי הקניה. קופה ממוחשבת ייעודית הינה למעשה מחשב אישי שמערכת ההפעלה שלו הותאמה במיוחד לשמש כקופה ממוחשבת. בחומרה הוא מכיל מסך מגע מתקדם לקופאי, את השפתיים לקריאת כרטיסים מגנטיים, צג לקוח, מדפסת 80 מ"מ מובנית, את מגירת המזומנים ואת אפשרות החיבור לכל אמצעי הקצה. יש להדגיש כי רצוי מאוד לרכוש את החומרה מספק אחד ולא מספקים ויצרנים שונים שלא יטילו כל אחד מהם את האשמה בזמן תקלה על הספק האחר, כך שהמחיר הזול שהשגת יצא בהפסד.

חשיבות התוכנה של קופות ממוחשבות

כמו כן התוכנה חייבת להכיל בתוכנה את כל אמצעי התשלום, זיכויים, סיכומים וכו' כמו גם את ניהול העסק, שעון נוכחות לעובדים, מעקב מלאי מתקדמת, ועוד. "כספרית" הקופות הממוחשבות המתקדמות ביותר תוצרת טייואן (מהחברות המובילות בעולם בתחום החומרה של קופות המחשב). ומקבלת הזיכיון הבלעדי חברת ג'יי. פי. טרייד, מגיעה אליכם עכשיו בדגם מבוסס PC. אם העסק שלכם זקוק לקופה רושמת מתקדמת - נסו את "כספרית" המבוססת חלונות בשפת התכנות החדשה ביותר, והצעידו את העסק שלכם קדימה.

קופה ממוחשבת PIONEER S-LINE

מסך מגע "15 כולל מדפסת מהירה תוצרת EPSON. מערכת הפעלה ...

קופה ממוחשבת PARTNER PT-6212

מסך מגע "12 כולל צג לקוח כולל מדפסת תרמית 80 מ"מ מערכת ...

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808