קופה עם סליקת כרטיסי אשראי לעסק

כמעט ואין בית עסק כיום שאינו רוצה להגדיל את קהל הלקוחות שלו, ככל שיהיו לו יותר לקוחות מן הסתם הוא ירוויח יותר כסף. אולם לא תמיד מבינים את התמונה השלמה שבה יש צורך להשתמש באלמנטים שונים ותוספות לעסק על מנת שתוכלו לתת מענה טוב יותר עם אפשרויות נרחבות יותר ללקוחות שלכם. קופה עם סליקת כרטיסי אשראי היא אחת הדרכים לעשות זאת. קופה עם סליקת כרטיסי אשראי מאפשרת לכם לתת מענה ללקוחות מהדור החדש, אלו לקוחות שלרוב לא מחזיקים מזומנים בכיס אלא משתמשים בכרטיס אשראי על מנת לשלם עבור הצריכה שלהם.

לא בכל מקום תמצאו קופה עם סליקת כרטיסי אשראי

נכון שמצד אחד יש צורך ולא אחת זה ממש הכרחי שתהיה בבית העסק קופה עם סליקת כרטיסי אשראי אולם לא בכל מקום תמצאו קופה עם סליקת כרטיסי אשראי מסיבות רבות כאשר הבולטת שבהן היא העובדה שסליקת אשראי בביתי עסקים מסוימים מרתיעה את בעל העסק מהשימוש בה. הסיבה לרתיעה זו נובעת לא אחת מחוסר הבנה או אי הבנה מוחלטת לגבי היתרונות והאפשרויות שיש לקופה עם סליקת כרטיסי אשראי ויותר מכך ההבנה כי כיום שימוש בקופה עם סליקת כרטיסי אשראי היא צורך בסיסי לכל עסק.

אפשר קצת סדר בבלאגן?

על מנת להאיר את עיני בעלי העסקים הרי לפניכם כמה עובדות מעניינות שיעשו לכם קצת סדר לגבי סליקה והאפשרויות שלה.

סליקה - התשלום באמצעות כרטיס אשראי נקרא סליקה, כלומר מסלקים מחשבון בעל הכרטיס סכום לטובת בית העסק.

סליקה פרונטלית - כאשר יש בבית העסק קופה עם סליקת כרטיסי אשראי הלקוח מתבקש להעביר את הכרטיס שלו בקופה, שימוש נפוץ ומוכר בחנויות, מרכולים, פיצוציות וכדומה.

סליקה וירטואלית - התשלום לבית העסק אינו מתבצע על ידי שימוש בקופה עם סליקת כרטיסי אשראי אלא על ידי תוכנה שמותקנת על מחשב מקומי או על ידי שימוש בתוכנה המותקנת באינטרנט. דרך זו יעילה ומאפשרת גישה לחיוב הלקוח מכל מקום ובכל זמן, יש לה חסרון שלא באמת רואים את הלקוח והסיכוי לעסקה בעייתית גבוה יותר.

סליקה במסמך חסר - בדומה לסליקה ללא קופה עם סליקת כרטיסי אשראי אלא על ידי תוכנה מתבצע רישום פרטי הלקוח על ניירת ייעודית שלא בפני הלקוח והחיוב נעשה במועד מאוחר יותר.

סליקה דרך חברת צד שלישי ( מוזילה וכדומה) - כאשר אתם מנהלים חנות וירטואלית באינטרנט לא יהיה שימוש בקופה עם סליקת כרטיסי אשראי אלא יהיה צורך באפשרות שבה הלקוח מקליד את נתוני האשראי בעצמו, נתונים אלו יבדקו על ידי חברת צד שלישי ויאשרו את ביצוע העסקה.

 

סליקה סלולרית - בדומה לכל הדוגמאות לעיל ניתן להפוך את המכשיר הסלולרי שלנו לקופה עם סליקת כרטיסי אשראי על ידי התקנת תוכנה ייעודית, חיבור מתאם קורא שפתיים. דרך זו מצוינת לסוכנים נוסעים שמתאפשר להם לחייב את הלקוחות בו במקום ובזמן אמת. כותב המאמר שלומי שוורץ

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808