קופה רושמת כמנהלת חשבונות

מלבד ספירת מלאי ויצירת מודלים כלכלים לעסקים, קופה רושמת מתקדמת גם מנהלת חשבונות של עסקים רבים. היא עושה זאת על ידי קישוריות מרובות שלרוב מתאימות לבית העסק השונה. כיום, בתי עסק רבים בוחרים לחסוך את העלויות הכבדות של העסקת מנהלי חשבונות, ולהשתמש בניהול החשבונות של קופה רושמת, כדי להשאיר את העסק שלהם מתפקד. ניתן לומר, כי היא הגיעה לדרגה של מחשב קטן, מכיוון והיא משתמשת גם בדיאגראמות ובדרכים שונות באקסל ובוורד ליצור כלים יותר טובים להבנת המצב ע"י בעל העסק. הרי בכדי שהעסק יתפקד עליו לדעת מה קורה בו בכל רגע נתון.


קופה רושמת בתפקידה כמנהלת חשבונות יכולה לקלוט הכנסות לפי סוגים. כלומר, מאין מגיע סכום כסף מסוים, כאשר מדובר בחנות בעלת מחלקות שונות וכמה כסף כל מחלקה או אגף מוציאים על מלאי חדש. הדבר מאוד יעיל בעיקר לבתי עסק גדולים שהאינטראקציה בין המחלקות השונות עלולה ליצור בירוקרטיה וחוסר יעילות, אבל גם זבן המכולת הצנוע יכול להרוויח מכלי זה. קופה רושמת יכולה לסייע לו במידה הוא מתקשה לזכור כמה מכר מוצרי מזון וכמה מוצרי חומרי ניקוי.

הפקת דוח מע"מ
קופה רושמת יכולה להפיק דוחות חילוץ מע"מ, ואף ליצור ספר תקבולים. מה שיכול לקחת נצח לאדם אחד או לעלות הון תועפות ע"י הנהלת חשבונות. בעסקים גדולים, אפילו אם נמצאים בהם מנהלי חשבונות, רצוי עדיין שכל החומרים יגיעו אליהם באופן מסודר, שיאפשר להם לעשות את עבודת כהלכה.

קופה רושמת אף יכולה לשייך כל תנועה לפרויקט, ולהפיק דוחות בחתך פרויקטים ואנשי מכירות. (כך ניתן לדעת באיזו מידה עובד מסוים הוא פרודוקטיבי...) קופות מסוימות מאפשרות להעלות את המסמכים ל-EXEL, ולשלוח אותם הלאה דרך תוכנת WINFAX. מלבד חסכונות אדירים בזמן, הדבר מאפשר ליצור ניהול חשבונות יעיל יותר שחוסך בסופו של יום כסף רב לבית העסק. קופה רושמת גם יכולה להציג פקודה אוטומטית דרך יומן הפקודות ולהגדיר צורת פרוק המע"מ וחילוץ אוטומטי בעת קליטת התנועה.

כאשר קופה רושמת מעורבת, הנהלת החשבונות נעשית מסודרת יותר, אלגנטית יותר ותקינה הרבה יותר. כל הפונקציות שהועלו כאן וקיימות כבר בקופות רושמות המיוצרות היום יכולות לחסוך הון תועפות לבית העסק, וליצור שקיפות שתמנע סכסוכים עם מע"מ וסוכנויות מס אחרות.

בין אם מדובר בעסק גדול או קטן, אפשר לומר שקופות רושמות חוסכות זמן רב, כסף רב, ובעיקר מונעות הרבה כאבי ראש לבעל העסק, ומשאירה אותו להתפנות לדברים החשובים כגון מכירות ופיתוח הרעיוני של העסק שלו. לא כל קופה מבצעת את הפונקציות האלו, יש לברר תחילה עם חנות המכירות, שכן מדובר בקופה ממוחשבת משוכללת ביותר שמחירה יהיה מעט מעל הממוצע בנוגע לקופות רגילות.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808