קופה רושמת לגביית אשראי ומעקב אחרי תזרים המזומנים של העסק

אם יש לכם עסק הפועל מחנות או ממשרד, אתם חייבים קופה רושמת. הקופה הרושמת שאנו מכירים יכולה להיות עם מקלדת ומסך LCD 5 שורות, או מבוססת על מסך מגע גדול של 12-15 אינץ'. היתרון של הקופה עם מסך המגע הוא בנגישות הקלה מאד לפונקציות שלה, כאשר הכל קריא ומבוטא על כפתורי התפריט הראשי. בנוסף, המלל הצבעוני והפונטים הגדולים מאפשרים לכל אחד לבצע בקלות פעולות בקופה. אם קלטתם עובד חדש לעבודה, הרבה יותר קל יהיה להסביר לו על קופות ממוחשבות עם מסכי מגע מאשר על קופות מהדור הישן עם כפתורים וצג קטן ירוק קטן.

פעולות לביצוע עם קופות רושמות ממוחשבות

  • סליקת כרטיסי אשראי.
  • קליטת כרטיסי הטבה בהסעדה
  • הוצאת דו"ח X.
  • הוצאת דו"ח Z.
  • הוצאת דו"ח בהקפה, דו"חות כספיים ועוד.

 

יתרונות הקופות הרושמות של הדור החדש

מהירות בביצועים, לא נתקעות, עוברות ממסך למסך במהירות וקבלת דו"חות בקלות רבה וללא פרוצדורות מסובכות. שמורות היטב: מסך המגע מהיר עם רזולוציה גבוהה ושרידות למשך זמן רב.

התקנים שניתן לחבר לקופה הרושמת

סורק ברקוד, משקל קופה לשקילת ירקות ופירות, פריסת נקניק או גבינות ופיצוחים שונים וכד', וכל התקן אחר המבוסס על חיבורי USB ודומיהם. המשמעות היא שמסך הקופה נעשה מסך רב תכליתי המאשר גם צפייה בווידאו של מצלמות האבטחה, גם צפייה במשקל האייטמים הנדרשים למדידה, והוא גם מתפקד כסורק לברקודים בעת חיוב המוצרים ללקוחות.

תמיכה בכל צורות קבלת התשלום

מזומן, אשראי, וחיובים עתידיים (כנגד המחאות וכד'). התוכנה שבקופה הרושמת עובדת עם כל צורת חיוב מודרנית ומאפשרת ללקוחות לשלם לכם במגוון דרכים. קופה רושמת עם מסך מגע מטעם מותג מוביל היא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל לשדרג את מערכת החיוב בחנות ובבית העסק.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו ונספק לכם מידע על קופה ממוחשבת של דור העתיד!

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808