קופה רושמת ממוחשבת

אם אתם נמנים על בעליו הגאים של עסק קטן או גדול, כנראה שהנושא של קופה רושמת ממוחשבת אינו חדש לכם. קופה רושמת היא אחד המחשבים הותיקים ביותר, ועוד לפני עידן המחשב האישי, היא כבר כיכבה בחנויות רבות בעולם כאמצעי חובה אך נוח ויעיל לרישום תקבולים בעסק, להדפסת הקבלות ללקוחות, ולמעקב כספי. כיום קופה רושמת ממוחשבת היא כבר לא מותרות אלא הכרח בכל עסק המקבל את כל אמצעי התשלום ומפרט ללקוחות את פרטי הקניה. גם הקופות הרושמות עצמן עברו מהפיכה רצינית וכיום קופה רושמת אולי מזכירה במראה את הקופות הרושמות הישנות, אך למעשה היא מחשב לכל דבר, בעל רכיבי חומרה מתקדמים, המסוגל לבצע מגוון רחב של פעולות שתוכנתו בו מבעוד מועד והותאמו לדרישות הספציפיות של בעל העסק.

קרא עוד...


על קופה רושמת ממוחשבת ומסופי אשראי

קופה רושמת יכולה להכיל אמנם פונקציות רבות ולהתחבר למכשירי קצה נוספים, אך אל לנו לשכוח כי עיקר פעילותה הוא קבלת תשלומים. לכן חשוב כי כל קופה רושמת תאפשר קודם כל לקבל תשלומים במזומן, בצ'קים וגם כרטיסי אשראי. מרבית העסקים עדין אינם עובדים עם קופה רושמת המבצעת התקשרות לחברת האשראי, אלא עם שני מכשירים נפרדים - האחד הוא קופה רושמת והשני הוא מסופון אשראי. (כך נהוג לעבוד בכל העולם) אין צורך להכביר במילים על הבעיות השונות בחיבור ובסנכרון בין שניהם.
כל בעל עסק שכבר התנסה בכך, מכיר היטב את הבעיה. הפיתרון הוא קופה רושמת חכמה, משולבת בממשק תוכנה עם אשראי ומסוגלת לבצע התקשרות לחברת האשראי באופן עצמאי. כך נחסכת הכפילות בעבודה ופעולת גביית התשלומים הופכת לפשוטה ויעילה.

"כספרית" - קופה רושמת חכמה

"כספרית" היא קופה רושמת ממוחשבת איכותית אשר פותחה בכדי לתת מענה לבעיה זו בדיוק. זוהי קופה רושמת נוחה וידידותית לשימוש, המיוצרת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר וכוללת צגי קופאי ולקוח, מקשים נוחים בעברית וכמובן – ממשק לקבלת כרטיסי אשראי. "כספרית" הינה קופה רושמת קומפקטית קטנה, ידידותית, נוחה מאוד לשימוש, קלה לתפעול ובעלת אמינות גבוהה. היא עומדת בתקן המחמיר של מכון התקנים הישראלי, מותאמת לדרישות רשויות המס, ומאפשרת, נוסף על קבלת תשלומים בכל אמצעי התשלום, גם הפקת דו"חות כספיים שונים.
אם אתם מחפשים קופה רושמת שתספק לעסק שלכם פיתרון מתאים, ידידותי, קל לתפעול, וחברה עם שירות טוב ומענה מיידי - "כספרית" היא בדיוק מה שאתם צריכים!

צור קשר לתיאום הדגמה של קופות רושמות ממוחשבות עם יועצי המכירות שלנו ... של ג'יי.פי. טרייד

קופה ממוחשבת PIONEER S-LINE

מסך מגע "15 כולל מדפסת מהירה תוצרת EPSON. מערכת הפעלה ...

קופה ממוחשבת PARTNER PT-6212

מסך מגע "12 כולל צג לקוח כולל מדפסת תרמית 80 מ"מ מערכת ...

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808