קופה רושמת עם מסך מגע לשימוש קל ויעיל של קופאים

אם אתם סבורים כי הגיעה העת לשדרג את קופת המקלדת שלכם בחנות למשהו הרבה יותר יעיל, מהיר וברור למוכרנים שלכם, הן מבחינת בהירות המסך והן מבחינת הכפתורים/מקשים הקלילים לשימוש וביצועי המערכת המשודרגת, זהו הזמן לעבור אל קופת מסך מגע. קופה זו הנה קופה רושמת ממוחשבת המבצעת את אותן תמורות שביצעה קופתכם הקודמת, אל במהירות הרבה יותר גדולה ותוך מעבר בין מסכים צבעוניים ומרהיבים, המשמשים גם ככפתורי הקופה. אין מקלדת, כי היא נמצאת מובנית במסך המגע. זה פשוט חוסך המון מקום על השולחן ומאפשר לכם להתנהל ביעילות ובקלות יתר.

קליטת כרטיסי אשראי ביעילות ובקלות

"גיהוץ" כרטיסי האשראי או הקלדת המספר קלים יותר לביצוע. ביצוע החיוב או דיווח על אי אישור לבצעו נעשים הרבה יותר בקלות מאשר בעבר, הודות להתממשקות קלה עם השרתים. קופות ממוחשבות אלו מכילות זיכרון ברמה הרבה יותר גבוהה ממה שהיו בעבר, ולכן הביצועים בהתאם, ובראשם העבודה עם כרטיסי האשראי.

קליטת עובדים חדשים בקלות

אם אתם צריכים לקלוט קופאים/ות חדשים, חשבו כמה זמן לקח לכם להכשיר אותם בעבר, ועד שהם למדו להשתמש בקופה הישנה שהייתה לכם? כעת התהליך הרבה יותר מהיר, משום שהמסכים הם עם הוראות בעברית, והכל נעשה דרך המסך. בשיטה זו ההתממשקות עם הקופה הרבה יותר קלה לעובדים ומניסיון הם פשוט מתחילים לעבוד טוב הרבה יותר מהר ביחס לעבר.

עבודה חלקה וקלה

הגעה לכל מסך מתאפשרת ביעילות ובקלות, ממסכי החיוב ועד למסכי הדו"חות. ניתן לעבור בקלות גם למצב של קופה כבויה ולהדליק אותה פעם נוספת. התוכנה עולה מאד מהר ומביאה את המשתמש למצב מוכנוּת מיידית. עם קופות רושמות מסוג זה תענוג יהיה לכם לעבוד, קופת מסך מגע עם זיכרון מהיר וזמן תגובה מחמיא היא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל להתניע תהליכים בחנויות שלכם ולייעל אותם.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808