השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 054-3366101

קופה רושמת קטנה

למזלנו כיום, ניתן למצוא בכל כך הרבה חנויות או עסקים שיכולים לספק שירותים של מגוון רחב של דגמים רבים ונבחרים של קופות רושמות אשר מהוות קופות ממוחשבות לכל בית – עסק מהקטן ביותר לגדול ביותר. עסקים גדולים יכולים להשתמש בקופות ממוחשבות גדולות ואילו עסקים קטנים ניידים או בעלי דוכנים זמניים בקניונים, ירידים או אירועים מסוימים ישמחו להסתפק במוצר קופה רושמת קטנה , שהפלוס העיקרי במוצר קופה רושמת קטנה הוא שהיא יכולה לעזור להתנייד בקלות ומיועדת במיוחד לבעלי חנויות או בעלי עסקים גם גדולים ובייחוד קטנים.

ישנם דגמים שונים של קופות רושמות, קופות ממוחשבות – היופי במבחר הנרחב כיום, הוא שניתן להתאים בין סוג הקופה לסוג העסק, ובזיהוי המתאים ביותר לזכות ביתרונות של אותן קופות רושמות שעוזרת לבעלי החנויות או בעלי העסקים הרבים.נחזור ונדבר על קופה רושמת קטנה וחכמה ובייחוד- ניידת, שלא כמו שאר קופות רושמות , קופות ממוחשבות. המעניקה יתרון לבעל החנות או בעל העסק שיכול הוא לגשת לכל מקום בנקודת המכירה או אפילו שלא נמצא בנקודת המכירה בו הוא נמצא ויכול להעניק ללקוח אפשרות לשלם מכל מקום, ומאפשרת לבעל העסק או החנות לבצע את העסקאות שלו בכל נקודה שהיא. 

חשוב להדגיש את החשיבות של בדיקה לפני קניית אותה קופה רושמת קטנה מבעל העסק שמוכר או שוכר אותה וזאת על מנת להיות בטוחים כי קופה רושמת קטנה זו תוכל לקבל את כל אמצעי התשלום – מגוון של כרטיסי אשראי מחברות שונות, מזומנים, צ'קים או קופונים למיניהם. ושהיא אכן עומדת בתקנים הנכונים ומעניקה את כל השירותים הבסיסיים של כל אותן קופות רושמות, קופות ממוחשבות.