קופות ממוחשבות

החשיבות של בחירת קופות ממוחשבות נכונות להצלחת העסק

להבדיל מאותן קופות בעבר שחישבו את העודף ללקוח הרי שכיום בקרה על מלאים, ניהול מועדון לקוחות או הוצאת דוחות מפורטים מהווים את קצה היכולת של קופות ממוחשבות כיום. למעשה קופה נכונה שנבחרה בהתאם לצרכים ועל פי אפיון נכון תופסת תפקיד של 3 בעלי מקצוע: המוכרן, מנהל המכירות, ומנהל השיווק. היכולת המיידית לקבל תמונת מצב בכל רגע נתון הביאה את בעלי העסקים כיום לרמת חדשות של יכולת ובקרה, חיתוכים סטטיסטיים מאפשרים להצביע בדיוק על המוצר שיש למכור או להוסיף למלאי, כל בקרת המלאים הפכה להיות יעילה יותר בזכות קופות ממוחשבות שמותאמות לצרכים ולבית העסק. למעשה אחד האלמנטים שיעזרו לכם להפוך לעסק בעל עצמאות כלכלית שמנוהלת נכון היא על ידי הקופה הממוחשבת.

קרא עוד...

כאמור שאלת השאלות היא מה בעצם צריך לעשות או יכול לעשות אדם שיש לו רצון לפתוח עסק או שהוא רוצה להיות בעל עצמאות כלכלית משלו ויחד עם זאת להקטין את הסיכויים לכישלון?. ראשית כל ישנם כמה יסודות שאם נקפיד עליהם סביר להניח כי הסיכוי להצלחה יגדל או לחילופין הסיכוי לכישלון יקטן:

הרעיון - הרעיון לפתיחת עסק חייב להיות או מקורי מאוד או שיכפול של הצלחה קיימת לדוגמה שכפול הינו פתיחת סופרמרקט עם 10 עמדות של קופות רושמות שהינו בעל סיכוי הצלחה גדול יותר מאשר חנות מכולת קטנה, לעומת זאת פתיחת עסק מקורי חדש שנותן מענה על צורך אמיתי ושאין כמוהו יהיה גם הוא בעל סיכויי הצלחה גבוהים.

ההכנות - גם אם יש לכם רעיון מושלם ומקורי או שאתם פותחים רשת סניפים עתירת מוצרים ושורות של קופות ממוחשבות שרק ממתינות ללקוחות עדיין תהיו חייבים להתכונן היטב, בין אם זה לקחת הלוואה ראשונית לצורך שכירת המקום או אם אתם מתכננים את האופן בו תנהלו את מלאי המוצרים שלכם, התכנון צריך להיות קפדני ומדויק ותוך כדי ירידה לפרטי פרטים עד לרמת הקופות הממוחשבות, תצורתן ומה מערכת ההפעלה שתרוץ עליהם.

היישום - יישום הינו החלק הקריטי בכל העניין, גם אם תכננתם ויש לכם רעיון מדהים עדיין שלב היישום יכול להיות מכשול רציני,המכשולים יכולים להיות בצורת תוספות חשמל לא מתוכננות, אפליקציה לקופות רושמות מתקדמת ויוקרתית יותר או כל דבר אחר שיכול לצוץ בעת ההקמה. חשות לשים לב מה קורה בכל רגע נתון, רק כך תיישמו כהלכה את כל מה שתכננתם.

בחירת קופות ממוחשבות - אם ציינו כי הרעיון או היישום וההכנות חשובים הרי שקופות ממוחשבות הפכו להיות לב ליבו של העסק, ההקפדה על בחירה נכונה ומתאימה של קופות ממוחשבות שיתנו מענה על הצרכים של העסק שלנו הן דבר שאסור לדלג עליו בשום אופן, מערך הבקרה והניהול כולו מושתתים לא אחת על העובדה שחרתם טוב או לא טוב בקופה שלכם.

קופה ממוחשבת PIONEER S-LINE

מסך מגע "15 כולל מדפסת מהירה תוצרת EPSON. מערכת הפעלה ...

קופה ממוחשבת PARTNER PT-6212

מסך מגע "12 כולל צג לקוח כולל מדפסת תרמית 80 מ"מ מערכת ...

קופה ממוחשבת P-1088

קופה רושמת מדגם p-1088 איכותית וקומפקטית בעלת מסך מגע כולל ...

קופה רושמת ממוחשבת כספרית דגם 2010-Z

צג קופאי LCD בעל 5 שורות תצוגה צג ללקוח בספרות גדולות ...

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808