קופות ממוחשבות בהתאמה אישית לחנויות עם עמדות קופאי

מכל בחינה שהיא, כאשר אתם עוברים כעת משימוש בקופה רושמת אחת לשימוש בקופה משודרגת יותר, קופות ממוחשבות עם מסכי מגע, עדיפות. הן מסייעות לכם לקלוט כוח עבודה חדש בקלות בשל כך שלא תצטרכו להכשיר אותו, למעט הצגת המסך הראשוני והצגת הכפתורים/מקשים. ההוראות כתובות בעברית וקל מאד להגיע ממסך למסך. קופת מחשב זו הינה ייחודית גם משום שהיא מאפשרת מעבר קל וחלק בין המסכים, כמעט אינה "נתקעת" ומתממשקת מהר גם עם תוכנת שליטה ותמיכה מרחוק .

קופת מסך מגע כוללת כרטיסי אשראי – האידיאלית ביותר עבורכם

קופה כוללת כרטיסי אשראי הוא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל להצליח בחנות. לא זו בלבד שרוב הלקוחות יבואו עם כרטיסי האשראי שלהם, חלקם יבואו עם כרטיסי חיוב והזדהות מסוגים אחרים כמו תן ביס או סיבוס. במכשיר כמו קופה כוללת כרטיסי אשראי זה בדיוק מה שנדרש על מנת לתקשר עם הלקוח. קופה שלא קוראת כרטיסים אלו נמצאת הרבה מאחור לעומת אלו שכן, וזו עוד סיבה לעבור לקופה מתקדמת עם מסך מגע.

תוכנה קלה לשימוש ומהירה בביצועיה

המעבר למסך חיוב הלקוח תמיד מהיר, המעבר ממנו למסכים נוספים,  מהיר וחלק. בנוסף לאלו, קופות ממוחשבות חדשות בסגנון זה מאפשרות ניהול קל של החנות, העברת כרטיסי עובד לצורך "החתמת שעות", בדרך זו, אתם משתמים בקופה לניהול כל ענייני החנות, ולא זקוקים למכשירי בקרה נוספים, למעט מכשירי אזעקה ואבטחה כמובן.

בואו לצעוד אל דור העתיד – קופות ממוחשבות מהירות

העתיד כבר מזמן כאן, קופה כוללת כרטיסי אשראי עם מסך מגע מתקדם. קופת מחשב זו תספק לכם מקסימום של יעילות, תחסוך כמובן מקום למקלדת חיצונית, ותאפשר לכם לעבוד הרבה יותר מהר בהשוואה לעבר. העבודה בחנות לא יכולה להיות יותר קלה. אם גם אתם מעוניינים להיות חלק מהשינוי, צרו קשר.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808