קופות רושמות בהתאמה אישית לבית העסק

זקוקים לשדרוג מערך הקופות הרושמות שלכם? אנו ממליצים על מעבר לקופה עם מסך מגע! קופת מסך מגע מסייעת לכם להגיע לתהליך המכירה במהירות, לסיימו ביעילות ולעשות זאת עם ידע מועט מבלי שהתאמנתם על כך קודם לכן. בקופות הרושמות עם צג ה- LCD שעדיין קיימות בחנויות, נסו להיזכר כמה זמן לקח לכם ללמוד להשתמש בהן וכמה פעמים הן נתקעו או לא הגיבו? עם קופת מסך מגע הכל מתבצע במהירות, ביעילות, בקלות והכי חשוב – עם פונטים ברורים וקריאים וגרפיקה יפה המשאירה כל בעל עסק פעור פה.

קליטת כל סוגי הגבייה

מזומן, אשראי, ואפילו אישור גבייה בהקפה ללא תקבול ניתן בעתיד לגבות בקלות כסף מהלקוח באיזה ערוץ תשלום בו הוא יבחר. ההגעה למסך הגבייה קלה, ולכן גם אם אתם עובדים ביומכם הראשון לאחר ההתקנה של הקופה, יכולת ההתמצאות תתממש בתוך פרק זמן קצר.

עבודה עם כרטיסי הטבה

קופות רושמות עם מסך מגע עובדות גם עם ממשק סודקסו ותן ביס, וכרטיסים נוספים המשמשים עובדים ומחזיקי כרטיסי הטבות. הקופה הממוחשבת עובדת גם עם כרטיסי עובדים, מחתימה שעות ומאפשרת חיבור ממשקים רבים נוספים אליה:

  • משקל קופה.
  • סורק ברקוד.
  • מצלמת אבטחה.
מסך הקופה הרושמת הממוחשבת נהפך לרב תכליתי ומציע למפעיל שלו מגוון של פעולות לביצוע.

קטנה וקומפקטית, חוסכת במקום ומאפשרת ניהול שולחן קופה ביעילות

קופות רושמות עם מסך מגע מבוססות על דגם קטן וקומפקטי. המסך הוא בממד של 12/15 אינץ' ומאפשר עדיין צפייה בפונטים גדולים וקריאים מאד. השילוב בין יכולת הקריאה המהירה לבין גודלו של המסך המאפשר לכם לעשות הרבה דברים על שולחן הקופה, לחסוך במקום ובנוסף להפעיל את הקופה ביעילות, בקלות וללא כל קושי.

קופה רושמת – זה הזמן להשתדרג!

אם אתם עדיין מתלבטים, קופה רושמת ממוחשבת היא בדיוק מה שתצטרכו בשביל להתחיל לשדרג לעצמכם את בית העסק! אם יש לכם קופות כפתורים עם צג LCD זה הזמן להיפרד מהן ולהתחדש למאה ה- 21. עם קופת מסך מגע, גם אתם תוכלו להיווכח כי גביית אשראי ומזומן נעשית קלה הרבה יותר מבעבר!

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808