קופת מחשב הכוללת שימוש במסך מגע

אם גם אתם הגעתם למסקנה שקופת המחשב שלכם בחנות זקוקה לשדרוג, קופת מחשב חדישה לפניכם. הכירו את קופת מסך מגע, הקופה היחידה שתייתר את המקלדת שלכם ותחסוך, בכך, המון מקום על השולחן. הקופה תאפשר לכם לנהל את ענייני החנות מהמסך, עם כפתורים/מקשים שניתן יהיה ללחוץ עליהם מבעד לזכוכית, ממש כמו בטלפון הנייד. קופה רושמת זו מכילה עוד יתרונות רבים אשר אנו סבורים כי אתם פשוט חייבים להכיר.

ביצועים מהירים: התממשקות עם שרתים ומעבר ממסך למסך נעשים ביעילות ובקלות

קופת מחשב חדישה עוברת בקלות ממסך למסך. ניתן לשלוף נתונים בקלות מדו"חות רווח והפסד, דו"חות X ביניים, ודו"חות סיכום יומיים Z. ניתן להגיע למסך חיוב הלקוח ביעילות ובקלות וגם מסכי ניהול מלאי נראים פתאום מאד פשוטים להגעה במילים אחרות, לא צריך תוכנה חיצונית. התוכנה של מסך המגע היא התוכנה בה אתם תשתמשו, והיא בהחלט תורמת לשיפור ניכר בתפעול החנות שלכם. בעת חיוב הלקוח עצמו, קופה רושמת זו מתממשקת בקלות לחברות האשראי ומוסרת דיווח על חיובים זיכויים או הפקדות.

 GUIתמונת מסך צבעוני ומפותח: קל יותר לשלוט בחנות

כאשר המסך שלכם צבעוני ויפה, קל יותר להתמצא בו, וכשההוראות בעברית התענוג ממש כולו שלכם. קופת מחשב חדישה זו המתבססת על מסך מעוצב, צבעוני ויפה מאפשרת התמצאות מאד קלה, מעבר קל ממסך למסך ומציאת כל האפשרויות בקופה, מדו"חות ועד מסכי תפריט ועזרה.

ניתן לבחור את המכשיר בהתאם לגודל השולחן בחנות

אנו לא משווקים רק דגם אחד של קופת מסך מגע. ניתן לבחור קופת מחשב בגדלים שונים של המסך. בכל עמוד של קופה רושמת / ממוחשבת פירטנו מהן המידות, וכך קל יותר למצוא את מה שאתם צריכים שיונח על השולחן שלכם בחנות.

התקנה קלה והתממשקות מידית עם חברות האשראי

בשונה ממכשירי קופה רושמת ישנים יותר, את אלו קל מאד לחבר ולתפעל, ולאחר מכן גם ביצוע עסקה לחברות האשראי עתיד להיות קל ופשוט. מי שמעוניין בפשטות ובייעול תהליכים ודאי ישמח להצטייד במכשיר כמו קופת מחשב זו, ליהנות ממסך מגע מקלות התפעול וממהירות התגובה של כל המסכים בתוכנה.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808