קופת מסך מגע בהתאמה אישית לכל חנות

כל מי שמעוניין לשדרג את הקופה הרושמת בחנות שלו ודאי שמע בעבר על קופת מסך מגע. קופה זו, כפי שאתם ודאי יודעים, מחליפה את מקלדת המקשים. המסך הוא גם גוף התצוגה וגם המקלדת. להזכירכם שהקופה מגיעה עם תוכנה אוטומטית בעברית, עם מסכי ניהול מוכנים: מסכי חיוב לקוח, חיוב בהקפה, דו"חות, "החתמות" כרטיסי עובדים, ועוד. התוצאה: הפשטות מחליפה את המורכבות, וגם ייעול התהליכים מעלה הילוך משום שהזיכרון של קופה רושמת זו הרבה יותר גבוה בערכו מהקופות הישנות וזה מאפשר לה לנוע במהירות בין המסכים ולבצע חיובים בפרקי זמן קצרים.

קופת מסך מגע במרכולים וסופרמרקטים

רשתות המזון והמכולות הקמעונאיות כבר עברו בהמוניהן להשתמש בקופה מסוג קופת מסך מגע. קופה זו מצאה את עצמה במהרה ברשתות המזון בעיקר בשל הצורך למצוא תהליכים יעילים מאד להעברת לקוחות ולהתנעת תהליכי תחזוקה במרכול בין המשמרות של הקופאים. כיום ברוב רשתות המזון זו הקופה המועדפת, גם קופאים חדשים משתמשים בה בקלות רבה, מה שמעיד על הפשטות שבהסתגלות אליה.

קופה רושמת עם מסך מגע גם בחנויות הטכנולוגיה

חנויות מחשבים ברשתות מפורסמות בקניונים ובחוצות הערים כבר החלו לעבור לקופה זו. אף על פי שאלו חנויות המתבססות על טכנולוגיה, ובחרו בפשטות. קופות רושמות המופעלות ללא ידע מעמיק בטכנולוגיות מתוחכמות, היו החלום של רובנו עד לפני שנים לא מעטות.

קופות רושמות עם מסך מגע מצאו את מקומן גם בחנויות הביגוד וההנעלה המובילות

אפילו בחנויות אלה, שהיה נדמה כי יהיו האחרונות לעשות את השינוי - הוא התבקש ואף נעשה. קופת מסך מגע היא נחלת המציאות ברוב רשתות האופנה המובילות, שם משתמשים בהן ביעילות רבה וללא קשיים מיותרים.

זבנים וחנויות ירקות משתמשים בקופה רושמת מהדגם החדש

אפילו הירקנים כבר שמו עיניהם על פתרון הפלא. קופת מחשב עם מסך מגע נראית כיום גם בשווקים החיצוניים של הערים הגדולות בחלק לא קטן מהמקרים. קופות רושמות מסוג זה זוכות לעדנה הולכת וגוברת בקרב ציבור זה, והיד עוד נטויה.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808