קופת מסך מגע מייעלת תהליכים והופכת את תהליך הגבייה למהיר וקל

גם לכם נמאס לצפות במסך הירוק והקטן בחנות? זקוקים לקופה רושמת שתיראה כמו טלוויזיה ומחשב עם מסך מגע? קופת מסך מגע מאפשרת לכם לתפעל בקלות את כל פונקציות הגבייה וניהול הכסף בחנות. ניתן לשלב ולהוציא מהקופה דו"ח X, דו"ח Z, ולצפות באופן שוטף ויומיומי, הפעולות אף עוד יותר קלות, וניתנות לביצוע גם אם זהו יומכם הראשון עם הקופה החדשה, לאחר ההתקנה. יכולת הלמידה של הקופה עם מסך המגע היא הקלה ביותר, משום שכל התפריטים בעברית, בפונטים גדולים ומסודרים צבעונית בצורה הגיונית, נוחה וקריאה מאד.

גבייה בקלות!

תשלום באשראי, תשלום במזומן, תשלום בצ'ק או תשלום בתנאי הקפה– את כל אלו אתם יכולים לבצע בכוחות עצמכם, כמעט ללא לימוד מוקדם. הכל ניתן למצוא בקלות כולל הפונקציות הרלוונטיות בתפריטים השונים.

קליטת כרטיסי הטבה

קופת מסך מגע עובדת עם כרטיסי הטבה מכל הסוגים מסודקסו תן ביס וכרטיסי מועדון. הקופה קולטת את הכרטיסים ומבצעת את ההורדה בעקבות סעודתו בהקפה או קניותיו השונות.

קליטת כרטיסי עובדים

ניתן לקלוט כרטיסי עובדים, להחתים שעות בכניסה וגם ביציאה. מעתה, הקופה הרושמת היא גם שער הכניסה למקום העבודה ושער היציאה בדרך הביתה. קופה ממוחשבת עם פס "גיהוץ" לכרטיסי עובדים היא משאלת הלב של עסקים רבים המבקשים לדייק על הרישומים והדיווחים של העובדים כאשר הם מגישים את שעות העבודה שלהם.

חיבור אביזרים חיצוניים

ניתן לחבר סורק ברקוד, משקל דלפק, מצלמות אבטחה, ועוד אביזרים רלוונטיים רבים המתממשקים עם USB. בכך, מסך הקופה הופך להיות המשקל, סורק הקודים ואפילו מקור הווידאו לצפייה בסרטוני אבטחה לצורך תיעודים שונים.

קטנה, קומפקטית יעילה ומעוצבת למשעי מבחינה חיצונית

קופה רושמת עם מסך מגע מעוצבת ומשתלבת בהתאמה עם כל תכולת שולחן קופה בכל חנות. בנוסף, גודלהּ הקטן מאפשר למקם חפצים נוספים רבים על אותו שולחן בקלות רבה, וללא חשש מצפיפות במקום. הקופה הרושמת מכילה מסך בגודל 12 או  15 אינץ' בלבד, לשם ההבנה, אבל עם פונטים גדולים וקריאים, וצבעים המאפשרים קריאה נוחה מנתוני הקופה בזמן אמת תוך כדי עבודה.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808