רכישת קופה ממוחשבת מיד שניה - האם כדאי?

אין ספק כי ההוצאה על רכישת קופה ממוחשבת הינה הוצאה לא פשוטה, במיוחד עבור עסקים קטנים שגם כך נאבקים בהוצאות בכדי להגיע לרווחיות בסוף החודש. יחד עם זאת, מדובר במוצר חשוב וחיוני לכל בית עסק ולכן רבים תוהים כיצד יוכלו לרכוש קופה ממוחשבת לעסק שלהם במחיר זול יותר עד כמה שניתן, ורבים בטוחים כי האופציה הטובה ביותר היא פשוט לרכוש קופות מיד שניה ולא חדשות.

אם גם אתם תוהים האם לבצע רכישה כזו, הגעתם אל המקום הנכון. במאמר זה תוכלו להבין האם כדאי לכם לרכוש קופה לעסק מיד שניה או שלמרות החיסכון הכספי הנראה באופן מיידי, זה לא תמיד באמת משתלם.

האם יש אחריות על הקופה?

לפני שאתם רוכשים קופה ממוחשבת מיד שניה עליכם לבדוק האם עדיין יש אחריות על הקופה, והאם בתהליך הרכישה האחריות תועבר על השם שלכם. חשוב להבין כי תקלות בקופה יכולות לגרום לתיקון לא זול כלל, במיוחד אם אתם צריכים להחליף חלקים בחומרה הנרכשת ואין לכם אחריות.

כאשר אתם רוכשים קופה רושמת חדשה מהיצרן או ממשווק מורשה בכל מקרה של תקלה כזו יש לכם אל מי לפנות, אך כאשר מדובר ברכישה מיד שניה במידה ואין אחריות לא יהיה לכם אף גורם להטיל עליו את האחריות ואם תרכשו מכונה תקולה ותגלו זאת רק לאחר הרכישה כל ההשקעה הכספית שלכם במכשיר תקול  תרד לטמיון.

בדיקת קופת מחשב לפני הרכישה

לפני שרוכשים קופת מחשב מיד שניה חשוב מאוד לבצע בדיקה מקצועית של הקופה לפני הרכישה. ממש כמו שאם תקנו רכב מיד שניה תיקחו אותו למוסך מומחה בכדי לבצע בדיקה. פשוט קחו אתכם איש מקצוע שמבין בתחום על מנת שיבצע בדיקה מקצועית של הקופה ויגיד לכם האם היא תקינה לחלוטין ומשתלם לכם לרכוש אותה, אם היא מדגמים חדשניים, או שיש בה בעיות אשר יוציאו אותה משימוש בתוך זמן קצר. כך תוכלו להיות בטוחים יותר בנוגע לכדאיות הרכישה ותוכלו לרכוש את הקופה ללא כל חשש. ואל תשכחו לבדוק גם את התוכנה המותקנת באם היא כלולה במחיר או שתצטרכו לקנות/לשכור תוכנה אחרת מתאימה על מנת להטמיע אותה בקופה הממוחשבת.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808