תוכנה לקופה ממוחשבת בעברית עם מסך מגע

אם אתם מעוניינים למכור בחנותכם כשלצדכם תוכנה קלה לשימוש, בעברית וללא צורך מלדעת טכנולוגיות, הרשו לנו להציג תוכנה לקופה ממוחשבת המבוססת על קופת מסך מגע. תוכנה זו מכילה את כל מה שאתם צריכים בשביל להצליח למכור מהר, ובשביל להכשיר מהר עובדים חדשים כשיהיו עתידים לעמוד מול הקופות.

קופה רושמת יעילה עם תוכנה קלה לשימוש

ציידו את הקופאי/ת בתוכנה קלה, עם ממשק בעברית ופונטים גדולים וברורים. ציידו אותו/ה בתוכנה מהירת ביצועים המסוגלת לעבור ממסך אחד למשנהו במהירות שלא תיאמן. כך למשל, הוא יוכל לחייב את כרטיס האשראי של הלקוח ומשם לעבור למסך כרטיסי לקוחות. משם הוא יוכל להפיק דו"חות מכירה של החנות והכל בלחיצת קליקים על המסך ללא כל צורך בשימוש במקלדת חיצונית.

קופת מסך מגע עם תוכנה חלומית – כעת בסוגים רבים של חנויות

סופרמרקטים, מרכולים, חנויות במרכזי הערים ובקניונים ואפילו דוכנים בשווקים של הערים והפריפריות התחילו להשתמש בקופה הרושמת הזו. הם היו ערים לשינויים המתחוללים ולכך שאין צורך ללמוד תוכנה מורכבת ומסובכת לתפעול בשביל לחייב בכרטיס אשראי. תוכנה לקופה ממוחשבת זה לא חלום וזה לא מצריך לימוד מקדים יותר. כעת, כשהתוכנה מתממשקת עם קופת מסך מגע, העברת כרטיסי החיוב קלה יותר, ברורה יותר והשימוש בפונקציות התוכנה קל כמעט לכל משתמש.

ביצועים מהירים – הקופה והתוכנה עובדות כיחידה אחת

בשונה מהימים שהיינו צריכים להתקין את הקופה לחוד ואת התוכנה אחר כך, כאן מדובר בממשק של קופה ותוכנה המגיע סדור. כשמפעילים את הקופה הרושמת, התוכנה מופעלת יחד אתה. כך, לא רק שלא תצטרכו לעבוד עם תוכנה אחרת, זה גם לא יהיה כדאי. רק השילוב הספציפי הזה יוצר מהירות בביצועים, מעבר חלק ממסך למסך ותפעול קל של הקופה. בנוסף, כשהוראות התוכנה כתובות בעברית ובגופנים גדולים, זה מאפשר לכל משתמש לתפעל את הקופה בקלות וליישם תוצאות מהר מבכל קופה אחרת. קופה ממוחשבת שכזו ניתנת לשימוש בכל חנות ובכל דוכן. ההתקנה שלה קלה ומכילה מקבץ הוראות פשוט וקל. גם ההתממשקות עם שרתי חברות האשראי כמנויי סליקה איננה מאתגרת, אלא מאפשרת הגעה למצב של סליקת אשראי בקלות.

Please publish modules in offcanvas position.

להצעת מחיר טלפונית
טלפון 03-9369808